SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy redukcja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 283
Jak myślicie ? Pas około 89/90cm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Oczywiście, że należy zwiększyć podaż kalorii.
Tylko w ten sposób poprawisz aktywność i metabolizm poszczególnych hormonów.

To sprawi, iż proces lipolizy będzie przebiegał efektywnie.
Wejdź w okolicy zera na jakiś czas, odżyw hormony po czym wróć na deficyt, gdyż jeszcze możesz zejść z poziomem tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
redu

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Redukcja

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pytanie jak długo ćwiczysz ?
Można lekko zredukować, a można wejść na okolice zerowego, sylwetka jest dość proporcjonalna, jak lekko podetniesz uwidocznią się mięsnie brzucha i będziesz miał szansę budować masę mięsniową z lepszym efektem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 283
A czy jesli przez ostatni czas jadłem tylko około 2000kcal i robiłem cardio i nie chudłem to czy wchodząc na redukcję teraz mam zwiększyć kalorie ? Zapotrzebowanie mam pewnie około 3000kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html wylicz zapotrzebowanie.

Skąd pomysł na tak niskie kalorie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 283
Wynikało to z braku czasu a raczej ostatniego zapuszczenia się i lenistwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak długo to trwało ?
Być może dobrze byłoby porobić podstawowe bedania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 283
Bardzo krótko myślę około półtora miesiąca a raczej nic mi nie jest bo owszem waga w mieiscu,ewentualnie jakieś minimalne różnice ale w pasie za to spadły 3cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No to pisz od razu Waga wagą, ale obwody się liczą. Ja skłoniłabym się na okolice zerowego i obserwowała (możesz naciągnąć wodą nieco, treść jelitowa się uzupełni, glikogen) ale waga powinna wrócić po około 3tyg do siebie. I masz szansę na jakąś rekompozycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 283
Dzięki wielkie chyba tak spróbuję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 95kg

Następny temat

Masa czy redukcja

WHEY premium