SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała motywacja - cel masa ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275


Witam ;) Po przerwie powracam na siłownie. miałem 9miesięcy przerwy ;) Jeśli chodzi o to co wcześniej to było to bardziej rekreacyjnie od czasu do czasu.. Teraz chcę zacząć robić to na poważnie!
Wiek 19
Wzrost 186
Waga 86
Staż ciężko policzyć ;)
Suple - serwatka z witaminkami ;)

Plan ułożony na SFD jakiś czas temu (dopiero teraz mam czas i możliwości żeby się za niego zabrać):

Poniedziałek
klatka + triceps + brzuch
wyciskanie płasko 4s 10-8-8-6
wyciskanie na skosie 4s 12-10-10-8
rozpiętki płasko 3s 12-12-10
Triceps
wyciskanie francuskie 4s 12-10-10-8
prostowanie na wyciagu 4s 12-10-10-8
pomki w podporze tyłem 3s 10-10-8

Wtorek
wolne

Środa
plecy+biceps+brzuch
martwy ciąg 4s 12-10-8-8
podciąganie na drążku 4s max
wiosłowanie 4s 12-10-10-8
Bices
uginanie ze sztangą 3s 10-10-8
uginanie z hantlami siedząc 3s 10-10-8
Modlitewnik 3s 12-10-10

Czwartek
wolne

Piątek
barki+nogi
przysiad 4s 12-12-10-10
wykroki 4s 12-10-10-8
Barki
wyciskanie sprzed głowy 3s 12-10-10
unoszenie bokiem 3s 12-12-10
unoszenie w opadzie 3s 12p
sztrugsy 4s

Sobota
wolne

Niedziela
wolne
(brzuszek codziennie - 6Weidera)

Jesteś tym co jesz!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Białko i carbo/vitargo możesz wrzucić w/g braków w diecie, o ile masz ją dobrze dopracowaną. Prozdrowotnie omega3, zma, witaminy i minerały zawsze mile widziane. Co do kreatyny to na razie "rozkręć" się na sucho. Przestaniesz przybierać na masie, wyniki siłowe staną w miejscu, wtedy coś się pomyśli.

Co do łydek to zrobiłbym szerszy zakres powtórzeń. Od ok. 20 w dół.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275


a

Jesteś tym co jesz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275


a

Jesteś tym co jesz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275


a

Jesteś tym co jesz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275


a

Jesteś tym co jesz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
troche mi się plan nie podoba
po martwym jestes w stanie wykonac reszte cwiczen?
tylko 8 serii na nogi, a na reszte "duzych grup" masz po 12 cwiczen. brak cwiczen na lydki
troche za duzo cwiczen na triceps

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275
TO powiedz jak Ty byś to widział ;) ja chce od poniedziałku z tym jechać tak więc mam jeszcze 3 dni na poprawki ;)

Jesteś tym co jesz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bardzo dobry najszerszy i zębaty, a poza tym chudo, ale sobie chyba zdajesz z tego sprawę.

W planie w plecach brakuje czegoś na czworoboczny. Z tricepsa wyrzuć po jednej serii w dwóch pierwszych ćwiczeniach. Na nogi dorzuć chociaż uginanie nóg w leżeniu na dwójki i pokusiłbym się jeszcze chociaż o 3 serie wyprostu nóg na dobicie czwórek.

Co do MC jako pierwsze ćwiczenie to nic w tym złego Prog, bez problemu można jechać po tym dalej z koksem. Z tym że już w takim przypadku podciąganie zostawiłbym na koniec.

Dieta jest?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275
Co do diety to powiem tak. Jem 5 posiłków dziennie. Staram się aby wszystkie były pełnowartościowe ;) Pamiętam też o tym aby posiłki przedtreningowe i potreningowe miały odpowiednie proporcje węgli, białka i tłuszczu ;) więc myślę, że można uznać iż dieta, może nie rewelka, ale jest ;)

Jesteś tym co jesz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Znaczy tłuszczu, to raczej mają nie mieć, a już na pewno nie potreningowy

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275
dlatego też piszę że pamiętam o tym jakie powinny być ;) Powiedz mi co i jak byś zmienił ;) nie siedzę zbyt głęboko w planach treningowych i wole nie mieszać sam bo jeszcze bardziej zepsuje xD

Jesteś tym co jesz!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push & Pull do oceny badź poprawek

Następny temat

FBW do oceny..i ewentualnej poprawy.

WHEY premium