SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIX RZEŻBA (PRIORYTET) I MASA (DRUGORZĘDNA)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
WITAM!!!!
DAWNO TU NIE LATAŁEM POZDRAWIAM STARE WYGI SPRZED DWÓCH LAT...
Istnieją jeszcze mafie?? Suple Hardcore itp...

wracam do sztangi po latach.
Dostałem troszkę brzuszka (20kg leżąc 4 miechy bez ruchu w wyrze po wypadku i chcę to popalić...
Lecz widząc nowe cudeńka jakie reklamują w gazetach i spam mailach nie mogłem się oprzeć i kupiłem parę rzeczy które nie tylko na rzeżbe pasują...

A więc kupiłem:
Xpand
VAULT
Thermlogenic Thyrolean (stary zapas)
HYDROXYTRIN
Crea Pure Monohydrate 300gram Ultimate Nutrition (stare zapasy)
2x HCA Hi-Tec
Hi Tec Protein BV=125
Hi-Tec Protein Proffesional BV=136
Witaminki Wapń- Magnez-Cynk WMC z Walmarku
1tabs= , Wapń - 333,3 mg , Magnez - 133,3mg , Cynk - 8,3mg

No...
I to wszycho

Co jeszcze mam dokupić?? (gluta , carbo , BCAA , jakieś witaminki, nie jestem teraz na bieżąco po przerwie...)
Chodzi mi o mix rzeżba i light masa (więcej poniżej)

Po dwóch miesiącach głodówki która trwała do zeszłej niedzieli zrzuciłem 15 kg.

Mam 26 lat ,teraz warze 105 kg. , wzrost około 173 ,pod korzuchem tłuszczu zostało jeszcze sporo mięsa więc nie chce już walic głodówki i niszczyc to wszystko co kiedyś budowałem.

Mam teraz zadanie dla speców, jak połączyć spalanie smalcu z budowaniem masy mieśniowej?? ( priorytetem by było palenie tłuszczyku)
Tzn 6 razy w tygodniu rowerek z rana na czczo i do tego siłownia z planem na coś pomiędzy masą a rzeżbą 3 lub cztery razy w tygodniu , tak abym mógł zużyć te cudeńka, powoli zrzucać oponke i łapać mięśnie.
Jak to logicznie pogodzić??

Nie piszcie tylko proszę że lepiej by było najpierw mase lub najpierw rzeżbe , a póżniej odwrotność , tyle to wiem , ale ja chcę dać od razu czadu żeby było widac efekty i jednego i drugiego , czmu zapytcie, ten watek wole zostawić dla siebie , powiem tylko w skrócie że jak zobaczę ze i trochę erośnie i tam gdzie trzeba spada to nie dam dup.y jak kiedyś i będę rzucał żelazem aż iskry będą leciały....

Będę pisał też pościk w treningu o modyfikacji planu ,jaki sprzęt posiadam i.t.p., wrzuce tu linka.

W skrócie do palenia oponki głównie rowerek stacjonarny , oprócz tego dobrze ułożony plan treningowy na sprzęt sztanga prosta , ławka uniwersalna skos góra dół , łamaniec , sztangielki , atlas wielofunkcyjny z supermarketu , nawet modlitewnik ma!

Pozdrowienia dla wszystkich , a przede wszystkim dla STAREJ GWARDII!!!
DaV
Proszę o pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jako trening polecam HST badz jego odmiane 912 HST --> do poczytania w tym dziale /podwieszony post kermita "ciekawe posty o hst"/

diete weglowodanową z bilansem zerowym badz niskoww
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Tu jest link do nowego planu jaki będzie przygotowywany do tego cyklu:
https://www.sfd.pl/temat212158/ 
Jezeli możecie to looknijcie...
Już patrzę na ten HST , szczerze mówiąc nic nie paqmiętam i nic mi ten skrót nie mówi, muszę trochę polatać i odswieżyć info...
THS za odpowiedż...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Trening siłowy-masówka, dieta na niskich węglach i z przewagą białek i dobrych tłuszczy, wynalazki łykaj, staki kretki zostaw i daj po jakiśch 2 miechach jak sie wkręcisz w trening, coby dobrze kopaly.
Aeroby 3-5 razy w tyg. zacznij od 3 razy po 30 minut, zwiekszaj nawet do 45-60 minut na sesji.
pOlecam po treningu siłowym lub na czczo rano.
Trening siłowy max 3 razy w tyg.
ZDr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Doradzałbym dokładnie jak Miętki - z odzywek na początek tylko białko na uzupełnienie diety, na Xpanda i inne staki wejśc najwcześniej po 2 miesiącach treningu. Cwiczenia, liczba serii, powtórzeń i wszelkie parametry treninu dokładnie takie jak w zwykłej masówie, a za tłuszcz zabrac się z pomoca aerobów i obciętych o conajmniej 1/3 w porównaniu ze zwykłą dieta masową (parametry diety zależne oczywiście od budowy i metabolizmu). Mocno polecałbym HST, najlepiej po jakichś 2 miesiącach (np. wejśc w system HST równocześnie z łykaniem staka kreatynowego). Życzę udanego powrotu na siłkę!!!

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
przede wszystkim ODPOWIEDNIA DIETA.. proponuje wariacje diety ketogenicznej TKD z bilansem na plus lub dobrze przemyslany low carb z bilansem na minus

trening.. trudno powiedziec.. jezeli priorytetem jest dopalenie fetu i powrot do formy to zaproponowalbym ACT lub jego wariacje oraz oczywiscie aeroby rano naczczo

suplementacja..

1) spalacz - hydroxytrim - przed treningami 1dawka, po 2tygodniach dolozylbym kolejna dawke w ciagu dnia /3dziennie/ i po okresie kolejnych 2tyg zwiekszylbym wielkosc dawki o 1caps

2) antykatabolik - hmb.. 3-4g dziennie.. nie jest drogie /50zl miesiecznie/ a u nie sie bardzo fajnie sprawdzilo wlasnie po kontuzji i powrotu do formy z dosc duzym zatluszczeniem.. tluszczyk sie ladnie palil, miesnie stawaly sie twardsze i nabieraly definicji pomimo jeszcze wysokiego poziomu tluszczu tak wiec nic tak nie nacieszy oka jak hmb

3) X-PAND.. dawkowanie standardowe - rano po aerobach 1porcja + 1porcja przed treningiem na silowni.. cel - wprowadzenie organizmu w stan anaboliczny.. poprawi sile i wytrzymalosc.. sprawi, ze treningi beda przyjemniejsze

4) ZMA - przy tak ogromnym obciazeniu treningowym i zapotrzebowaniu kalorycznym na progu lub srodowisku katabolicznym doskonale suplement ten przeciwdziala stresu treningowemu.. odciaza uklad nerwowy i daje podstawy do prawidlowego dzialania ukladu hormonalnego.. cood miood..


wg mnie niczego wiecej juz tu nie trzeba.. ewentualnie troche glutaminy jak juz poczujesz sie zmeczony lub stosowanie przez caly okres treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
e-lite chodzi Ci może o CKD a nie TKD tak??
ale która bardziej byś polecił, i jak się trening i nowy plan do tego będzie miał??
Kurcze może rzeczywiście zrobic najpierw rzeżbe przez około 2 miesiące, póżniej maska i znowu rzeżba...

Jakie HMB polecasz??
Którw ZMA??
I ewentualnie skąd gltke póżniej?
Pozdrawiam e-lite ze starej elity...:D
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
HMB najlepiej wychodzi teraz Mega Caps Olimpa!ZMA Kaizena,Ultimate lub Z-Force z Dymatize
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jezeli chodzi Ci o jaknajglebsza lipolize to wybierz CKD, jezeli natomiast chcesz jednoczesnie palic fet i robic troche miesnia to proponowalbym tak jak pisalem TKD czyli troche wegli generalnie po treningu.. hmb to tylko i wylacznie mega capsy - placisz 150zl i masz na 3miesieczna kuracje :) ZMA osobiscie stosuje Olimpa i sobie chwale, glutaminka obojetnie jaka - kieruj sie tu cena choc z niewiadomo jakiej firmy to bym nie wzial.. co do tego jak to wszystko zaplanowac - to juz Twoj wybor :) wiesz okres po przerwie to jedyny okres, w ktorym dosc latwo jednoczesnie palic tluszcz i robic miesien :) osobiscie zrobilbym tak jak napisalem.. powinno na prawde ladnie pojsc do przodu, dopiero potem schody sie zrobia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Mógłbys pisnąć cosik o tym TKD lub inka zapodać ??
Jak wpisuje w magiczne okienko to mi wyskakują same posty Uderzane itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stara altenatywna droga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXL i PAWIOWANIE :/

Następny temat

suple na rzezbe

WHEY premium