SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MALAY TIGER 1ml / 10ml / tbl / hgh - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329991

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1386
meta działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26970
jak tam susta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
warto sie nia zainteresowac

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mix dobrze kręci.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem w 6 tyg tej deki malaya i szczerze nie przytylem nic no moze kilo ale wymiary wszystko leci w gore dupa nie widziala mnie 2 tyg to powiedziala ze az za mocno przytylem na silowni to samo nik nie chce wierzyc ze waga stoi w miejscu nie wiem dieta jest trening 3 razy w tyg szczerze widze sztytowa forme u siebie a waze 94 kg waznac 97 tak nie wygladalem nie wiem co jest grane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczesniej bralem jeszcze mete androksenu na niej do 93 zrobilem i dorzucilem deke dopiero na koniec metki bo dostawa sie spoznila dlatego deka poszla pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
nie opieraj sie tylko na wadze, skoro obwody ida to chyba metr nie klamie, .. palisz fat, jednoczesnie robiac miesnie, dopracuj diete bo chyba nie jestes na redukcji? a z takim bilansem kcal jak zejdziesz z towaru to bedzie placz. deka sie dopiero zaczyna krecic teraz w 6 tyg.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ja mam podobnie, trochę się dołowałem, że waga stanęła w miejscu na 102 kg, ale teraz wyglądam lepiej niż miesiąc temu na tej samej wadze. Zarys mięśni lepszy, definicja się poprawia. Też jadę tą dekę z sustą. Zostały mi ostatni 2 tygodnie na dece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki dam zac za jakeis 3 tyg czy kg poszly w gore a dieta jest ok choc chyba troche kalorie trzeba zwiekszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
a moze poprostu bijecie dece git a nie testa i deca robi jak powina a nie jak kazdy bije dece a wsrodku tesc i mowia ze zaj**ista deka bo kg idzie

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Good pfarma-DECA

Następny temat

cido egipt, enan real czy fake

WHEY premium