SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MALAY TIGER 1ml / 10ml / tbl / hgh - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 618
Meta Malay Tiger w opak:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
bilem tren z malaya i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
wale deke z tesciem dzis zaczol sie 2 tyg narazie nic nie czuje bede pisale co dalej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ja też walę dekę z enanem i też drugi tydzień, ale ja już przytyłem ponad 2 kg, siła ostro w gorę, samopoczucie, regeneracja i ostra wytrzymałość. Poza tym ostra pompa, dziś to aż za mocno mnie spompowało. Szamie jeszcze mete z malaya, może temu tak idzie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
A jakie stężenie walisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Enan 250 e3d
Deca 200 e3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
ja tescia 500week
deke 200week mysle jescze dodac winko oral 9-14 30mg ed mysle ze mnie troche pochlasta , tez zaczynam juz dobrze odczuwać pompe i sila idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No to git yaibaben! W 4 tygodniu powinna być już masakra
Na razie to nie zawiodłem się na tych środkach, jak teść i deka się wkręci dobrze i będzie robił robotę ciągle to w dalszej części cyklu uderzę w propa i tren z malaya bo jeszcze nie zdecydowałem z jakiej firmy brać te specyfiki.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 618
Lepszego trena niż Tiger jestem pewny że nie znajdziesz, tak że nawet się nie zastanawiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Jaki kolor oleju susty działającej Malaya mieliście ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Good pfarma-DECA

Następny temat

cido egipt, enan real czy fake

WHEY premium