SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MALAY TIGER 1ml / 10ml / tbl / hgh - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330009

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Enan w ampach u mnie działa ( Śląsk ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
pytanie do konsumentow susty mt, zdarzylo sie wam trafic na wała ? moja ma na hologramie czarnego tygrysa a to ponoc oznaka podruby, bo ori powinien miec gladki srebrny bez tego tygrysa, wsumie jakos na codzien nie czuje zebym byl na bombie,moze troche pełnijszy,sila cos tam idzie,bic 2cm wciagu 12tyg,na dniach ide sie zbadac jak sie okaze ze to wszystko to placebo to sie troche wk***ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Rorek
Enan w ampach u mnie działa ( Śląsk ).

Właśnie dostałem opakowanie enana, będzie leciał tylko na mostu 250 ew

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
zordon04
moja ma na hologramie czarnego tygrysa a to ponoc oznaka podruby, bo ori powinien miec gladki srebrny bez tego tygrysae


Masz tygrysa bo ten tygrys tam był i jest zarówno na starej jak i nowej produkcji. Nie podnoś wyimaginowanych problemów...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
to dlaczego na na 1 stronie w 1twoim poscie susta ma gladkie holo bez tajgera? bo juz głupieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zapewniam Cię, że był (i jest) kiedy foto było robione. Kąt foto spowodował, że jest prawie niewidoczny akurat na tej fotce. Jak się wpatrzysz coś tam dojrzysz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
czyli masz identycznie jak tu ? ??? ja probowalem tez pod kątem pod kazdym kątem jest tak samo wyraziscie widoczny




Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-01-12 11:50:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
krzykacz
Wysłana 20 maja 2011 16:46


Miałem ziomuś, miałem ...a dlaczego tak wyszło to nie wiem, po prostu wyszło.

Na starej i nowej produkcji ten Tiger jest. Nie wiem od kogo i w jakim celu słyszałeś to co piszesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
[quote]I have recently got some Malay Tiger sust 250 from my very good source. I don't doubt him, he always has quality stuff. However, I have looked this Malay Tiger stuff up and theres a few mixed views on the hologram on the box. The boxes I have do have the hologram in the right place etc but the hologram has a black tiger and black writing on where some pictures on the web show it having a faint picture of the tiger on. Some people say the bold black tiger one is fake /[quote]

na zagranicznych forach czesto jest nalot na susty z tym czarnym holo,ja wlasnie mam i wieksza bombe czulem na 20mg mety niz na tym,w pon wyjdzie cala prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie wiem co Ci odp... Nie przypominam sobie abym widział bez tigera holo, a trochę nowych środków powychodziło i holo wygląda jak wygląda - czyli niezmiennie tak samo.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Good pfarma-DECA

Następny temat

cido egipt, enan real czy fake

WHEY premium