SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój domowy plan ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
Wstęp
Witam, niedawno stuknęła mi 16-stka - myślę, że to odpowiedni czas do nabrania ładnego wyglądu. Chciałbym was prosić o ułożenie planu pod mój sprzęt. Próbowałem ułożyć sam jednak wiele ćwiczeń w moim planie się powtarzało, różniły się tylko ułożeniem ławeczki.

Chciałbym abyście pomogli mi ułożyć plan ze skutecznymi ćwiczeniami + ile serii po ile powtórzeń.
Czytałem, że jeśli chcę tylko na wygląd (tak jak w moim przypadku) to dobrze jest ćwiczyć 6x w tygodniu każdą partię 2x. Trening ma być krótki ale intensywny. Prosiłbym właśnie o ułożenie takiego planu.

Sprzęt
Sprzęt który na chwilę obecną posiadam:
-hantle 10 kg z możliwością regulowania ciężaru
-sztanga 30 kg (z biegiem czasu dokupię ciężary)
-ławeczka regulowana + modlitewnik

CEL
Moim celem jest tylko i wyłącznie wygląd. Nie chcę mieć łap jak wszyscy kulturyści. Chciałbym po prostu ładnie wyrzeźbić sobie sylwetkę, aby była wysportowana. (lans bez koszulki ^^)

Dodatkowe ćwiczenia + dieta
Myślałem także aby wykonywać codziennie po ćwiczeniach na sprzęcie ćwiczenia takie jak:
-bieg - 2 okrązenia trucht > 1 sprint (tak przez około 10 min) - Nazywa się to HiTT czy jakoś tak ;P
-50 brzuszków
-50 przysiadów
-Bieg po schodach

Oraz Dieta 1500 Kcal:
-tylko woda mineralna (jeśli chodzi o picie)
-szklanka soku grejphrutowego przed treningiem (pomaga na spalanie)
-chude mięso
-dużo warzyw i owoców
-zero słodyczy
-ryż, ew. kasza

DODAM
Że mam 175 cm wzrostu i ważę około 80 kg. Chciałbym także spuścić te 5 kg dlatego te dodatkowe ćwiczenia.
Ale prosiłbym was głównie o napisanie porządnego planu dla mnie + czy te ćwiczenia nie będą szkodziły mojej rzeźbie

Pozdrawiam i przepraszam za fatygę

Zmieniony przez - Jointero w dniu 2011-05-04 19:57:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
+ czy te ćwiczenia nie będą szkodziły mojej rzeźbie
O jakiej rzeźbie tu mowa ?

Poczytaj tematy podwieszone, ułóż PORZĄDNY plan i daj go pod ocenę.
Zwiększ też kaloryczność posiłków, bo przy takiej diecie nie zbudujesz jakiejkolwiek sylwetki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 556
przy takiej kalorycznośći to ty te mięśnie które będziesz chciał mieć spalisz o jaką rzeźbe ci chodzi bo z tego co rozumiem dopiero masz zamiar ćwiczyć czyli przy wzroście 175cm i 80kg wagi to pewnie troche schaba z ciebie jest ułuż osbie plan na rzeźbe ale nie wygładzaj sie bo będziesz wyglądał gorzej niż teraz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekompozycja - porady

Następny temat

FBW na mase - PROSZE O OCENE :D

WHEY premium