SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepsze pompki czy mini-siłownia (ćwiczenie klatki)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
Siema
Mam taki wsumie dylemat mały, ponieważ mam dwie możliwości ćwiczenia klatki piersiowej, mianowicie wszystkim znane pompki LUB cotygodniowo w piątki dojazd w inną część miasta na piwnicową siłke... I tak wsumie niewiem, czy opłacałoby mi się jeździć na tą piwnicową siłke raz w tyg. czy może lepiej w domu robić co 2-3 dni po kilka serii pompek? Domniemam, że ćwiczenia z ciężarami (piwnicowa siłka) lepiej i szybciej rozwiną mi mięśnie klaty?

Druga poboczna sprawa, to jeśli np. nie mam dostępu do ŻADNEGO sprzętu to jak mogę ćwiczyć nogi? Chodzi głównie o spalanie tłuszczu z ud/pośladków. Czy to mogą być serie intensywnych przysiadów robionych np. co 2 dni?

Pozdrawiam :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 645
Jeśli chodzi o dojazd - jeśli się czegoś chce to można i biegać tam, zawsze to trening aero :)
Co do treningu nóg - spalenie tłuszczu to głównie aero i dieta...
W domowych warunkach można robić wykroki, wchodzenie na stopień/krzesło, syzyfki... Obciążeniem mogą być nawet książki...
Wiadomo, że ćwiczenia na siłowni lepiej się sprawdzą jeśli chodzi o Twoją klatę... Nie uszczuplam tu pompkom, ale samymi pompkami można wojować tylko na samym początku, potem trzeba zmienić/dołożyć bodźców...

imperare sibi maximum est imperium

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MÓJ PLAN ĆWICZEŃ PROSZĘ O OPINIE

Następny temat

Cwiczenia nóg

WHEY premium