SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka... Przyszłość? %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Skalar. z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Witam,

Kulturystyka pochłonęła mnie... Czy wiedzę zdobytą o treningach , diecie, można wykorzystać w przyszłości? np. Trener w zaawansowanej siłowni, czy wiedza kulturystyczna przydaje się w życiu zawodowym?

Przepraszam, za nietypowe pytania, ale zawsze byłem ciekaw...




Pozdeeer.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jest kasa z wlasnej silownii... brak slow

silownia to takie jak kazde inne przedsiebiorstwo

jeden wyjdzie z silka na zero, a drugi 20 000 zł wyciagnie na lape

więc nie uogolniajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nie ten dzial

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714


Zależy mi na praktyce , czy kulturyści z sfd.pl wykorzystywali ta wiedze czy nie...


Wiec jaki dzial?

pozder.

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2008-08-11 17:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2570
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2055
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zależy co masz na myśli mówiąc "życie zawodowe".

Pracy jako instruktor, albo w branży nie polecam. Siano jest, ale na samej górze. Reszta cienko przędzie.

A w normalnym życiu się przydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
czyli malo floty mozna wyrobicjako np trener?


pozder

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2008-08-11 19:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
to zalezy tez od tego jakie bedziesz miał papiery i kwalifikacje jaki stopien trenera, jaka specjalizacje, jakie kursy pokonczone i gdzie i z kim bedziesz pracował...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
k dzieki lap soga


pozder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Jako trener możesz zarobić nawet sporo kasy (trener osobisty, wtedy zbierasz kasę za godziny). Taki trener jest bardzo popularny w europie zachodniej, w polsce jednak też coraz większa liczba ludzi decyduje się na korzystanie z usług trenera który np 3 razy w tygodniu pomaga ćwiczyć danej osobie, ustala dietę i trening.

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka do ćwiczeń

Następny temat

jaki mam typ budowy?

WHEY premium