SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kulturysta amator w siłowni domowej?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 267

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Wiek 16 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2609
Hej. Mam do was, osoby z kulturystyką obeznane, pytanie. Otoż czy ćwicząc na domowej siłowni z sprzętem solidnym (kelton marbo w seriach heavy lub semi pro) można wypracować sylwetkę nadającą się na zawody? Wiem, że mam 16 lat i staż ok8 mscy, ale nie powiem interesuje mnie to dość. Czy są wśród was osoby ćwiczące w domu, które np startowały w zawodach ? ps. chodzi mi o zawody dla amatorów nie dla zawodowcow

Zmieniony przez - DavidoZ9 w dniu 2017-03-06 20:40:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1037 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 123864
Wg mnie sprzęt nie będzie mieć różnicy nie trzeba mieć specjalnych maszyn z siłowni za 10k, dobra domowa siłownia z wolnym ciężarem będzie równie dobra, kwestia tego czy masz odpowietnią technikę ruchu. Można wypracować sylwetkę nadającą się na zawody, biorąc poprawkę na doping bo zawodnicy wyglądali by zupełnie inaczej bez niego bez znaczenia czy trenują w piwnicy czy golds gym
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4906 Napisanych postów 95202 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 717133
Takich osób jest pełno, np cienki gosciu trenuje w domu http://www.sfd.pl/AllNutrition__Dymitr_Zasada__DEBIUTY_2016-t1083820-s16.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Wiek 16 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2609
btw ta żółta maszyna u cienkiego, to wyciąg czy co>? ;P
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4906 Napisanych postów 95202 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 717133
tu masz ją opisaną http://www.sfd.pl/AllNutrition__Dymitr_Zasada__DEBIUTY_2016-t1083820-s11.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja a trening siłowy

Następny temat

FBW - Zmiany

Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Rosyjski Popeye Rosyjski Popeye Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Żurawina - właściwości i zastosowanie Żurawina - właściwości i zastosowanie Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Suplementy dla sprintera Suplementy dla sprintera Przysiady ze sztangą - prawidłowa technika Przysiady ze sztangą - prawidłowa technika