SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Witam. Czy moja klatka "słabo" wygląda w porównaniu do reszty ciała? Każdy mówi,że jest mała, nieproporcjonalna itp. i ja tak samo twierdzę. Zdjęcie jest po redukcji. Dieta jest, trening jest, zmieniany co 3 miesiące, aktualny to ławka płaska 4x10, skos góra 4x10, i skos dół 4x12 + jakieś butterfly na koniec. Ćwiczenia wykonuje raczej dobrze, zawsze czuję "pompę" itd. Obwód to koło 100cm, w pasie jest 82cm, a np. biceps aktualnie 37cm. Czy tylko mi się tak wydaję, czy tak naprawdę jest? I jeśli tak to co polecicie żeby klatka poszła do przodu? I zauważyłem, że prawie wszyscy co ćwiczą mają taki "przedziałek" między klatką, a ja jakiś tam mam, ale malutki. Ćwiczę już rok.





Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-10-20 12:05:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Rito
Jak rozplanować każda partie 2x w tyg, macie jakiś pomysł?


Push pull albo góra dół jeśli wolisz to są dwa podziały, które dość dobrze się sprawdzają.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Mało masy, góra klatki mała, dół nie podcięty. Generalnie dużo machania i jedzenia jesze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Dół nie podcięty? W sensie,że fat jest czy jak? To ćwiczyć jakoś z priorytetem na górę czy jak?


Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-10-20 19:12:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Mogłaby być troszkę większa ale jakiejś dużej dysproporcji tam nie widać. Skup się na całościowym rozwoju, a o priorytecie pomyśl jak będziesz ważył 10-15kg więcej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Też myślę że dość słaba. O priorytetach rzeczywiście bym Nie myślał, małe obawiam się, że z techniką jest słabo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
przedziałek będziesz miał jak te mięśnia urosną.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Też pewnie kwestia niekorzystnego światła. Ale nie jest najgorzej choć widać, że barki górują nad klatką. Dołożysz trochę masy i będzie elegancko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
georgu
Też myślę że dość słaba. O priorytetach rzeczywiście bym Nie myślał, małe obawiam się, że z techniką jest słabo


Techniką? Coś więcej? Zawsze czuje napięcie mięśniowe jak i wyczerpanie, a nawet zakwasy mam od czasu do czasu, a to chyba znak,że mięsień był ćwiczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Jak wszyscy inni mowia jest troche dysproporcja ale duzo dzienki ze twoje barki naprawde sa dobre rozwiniente i dzienki temu iluzja jest ze gorzej wyglada niz jest. Ile razy w tygodniu trenujesz klate lub inne partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Wszystko raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
To mozesz sprobowac atakowac klatke dwa razy w tygodniu. Wtedy dogoni spokojnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żywienie w budowaniu masy mięśniowej

Następny temat

Trening

WHEY premium