SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW XI - piątek,15 maja, 2009

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Troochę mnie dziwi, że większość z Was tak dotknęła obecność polskich "celebrytów". Trochę to może i śmieszne, ale bez przesady. To prawda, że Mroczek, Włąsowa i Herbuś to najprawdopodobniej o MMA nie mają pojęcia, ale co z tego. Są w miarę popularnymi osobami (często znaymi z tego, że są znane) i ich wizyta na tej gali tylko pomoże w promocji (moim zdanie).
Podejrzewam, że tch, których wkurzyło to, że te "gwiazdy" były na idowni, to te same osoby, które w innych tematach oburzają się, że MMA to taki niepopularny i niezrozumiały sport w Polsce. Użalają się też na poziomem artykulów o MMA na popularnych portalach.
To powiedzcie mi jak ten sport ma się stać popularny - ja uważam, że właśnie tak, że nie tylko będą na gale chodzili zapaleńcy, tacy którzy w temacie siedzą od lat, ale także zwykli ludzi (którzy się na tym nie znają) i "gwiazdy", które swoją obecnością przyciągną uwagę mediów, co pomoże zpopularyzować sport.
Taka jest prawda, że ten sport dąży do komercjalizacji i dużej popularyzacji, może to niektórych pobolewa, że niedługo nie będą już jedynymi w okolicy ("elitą"), którzy c wiedzą o MMA.
A wogóle wczoraj na gali był też Piotrek Świerczewski.

Może trochę przesadziłem ze swoim wywodem, ale mniej więcej tak uważam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Parę literówek mi wpadło - sorki, nie wiem jak edytować posta:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Hahaha właśnie ten typ co prezentował zawodników po angielsku - ale się uśmiałem xDD No poziom polskiego MMA nadal pozostawia wiele do życzenia. A co do KSW przydałby się jakiś nabyty nowy, dobry zawodnik. Jakby tak Liddell'a namówili aby zawalczył z 2-3 walki dla KSW!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2009-05-16 17:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Wedlug mnie ksw zrobilo duzy postep moim zdaniem porownujac to np do boksu zawodowego w naszym kraju.Zobaczymy jak to bedzie sie dalej rozwijac mysle ze mma to przyszlosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24056
Całe KSW 11 jest na mma-trackerze (torrent) 2.81GB

łapcie walkę Łukasza Christa i Victora Nobrega.





Zmieniony przez - _CL_ w dniu 2009-05-16 19:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
bulletskat :
Hahaha właśnie ten typ co prezentował zawodników po angielsku - ale się uśmiałem xDD No poziom polskiego MMA nadal pozostawia wiele do życzenia. A co do KSW przydałby się jakiś nabyty nowy, dobry zawodnik. Jakby tak Liddell'a namówili aby zawalczył z 2-3 walki dla KSW!
Ten typ to Waldemar Kasta.
Poziom polskiego mma pozostawia do zyczenia bo? Hmm W turnieju nie walczyla czolowka polskiego mma a Saidov zaprezentowal sie wysmienicie, Kadlubek pokonal trenera A. Emelianenko i tez pokazal sie z dobrej strony. Co do tego podopiecznego Rozala to nie pokazal zbyt wiele jedynie srednia stojka. Walki extra MAmed pokazal ze jest facet z jajcami, Juras tez niezle walczyl mimo braku przygotowania do walki, Chmielewski pokazal sie z dobrej strony.
A co to za gwiazda Lidell??? Jego czasy sie skonczyly

Jedyne ale jakie mozna miec do KSW to zagraniczne "gwiazdy", jak juz pisalem duzo lepiej bylo by inwestowac w polska mlodziez typu Held, Sajewski, Pionke, Bloch itp. A dla Mameda sciagac lepszych przeciwnikow placac im kase ktora chca przeznaczyc dla lapsow typu Pudzian czy Najman.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
I znowu ****owo napięte liny w ringu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
Ktos wspominal o tym ze na torrentach jest cala gala. Prosilbym o umieszczenie linka do torka, ewentualnie wyslanie na PM. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
Podepne się do prośby kolegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 486 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4630
Troochę mnie dziwi, że większość z Was tak dotknęła obecność polskich "celebrytów".
TSEL, może nie dotknęła, bardziej rozbawiła.
Obecność Herbuś nie dziwi, w końcu to partnerka Macieja Kawulskiego, i ogólnie całkiem fajna dziewczyna. Ale ręce mi opadają jak widzę Piroga i Mroczka... dla mnie Ci goście to synonim tandety. Na ich miejscu chętniej zobaczyłbym kogoś o mniej ,kozaczkowo-pudelkowym' profilu, strzelam, niech byłby to np. Andrzej Pągowski czy Daniel Olbrychski. Kogoś uznanego nie tylko w Polsce, ale i na świecie, osobę rzeczywiście poważaną i cenioną, a nie znaną tylko z tego, że przed kamerą machnęła parę razy nóżką w takt discopolowej muzyki.
Oczywiście, to właściciele KSW decydują kogo zapraszają na VIPowskie miejsca, ale mam wrażenie, że droga do popularyzacji MMA czy KSW nie wiedzie poprzez zapraszanie mrocznopodobnych.

edit:
Faktycznie, Piotr Świerczewski był na KSW. Z pewnością obecność takiego sportowca, mającego ogromne serce do walki na boisku (i nie tylko na nim ) wnosi sporo kolorytu do obrazu całej imprezy i podnosi jego rangę.


Zmieniony przez - Picasso79 w dniu 2009-05-16 22:15:09

-----------------------
BÓL CZYNI SILNYM
-----------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rampage & Evans/Machida - trenerami TUF 10

Następny temat

Równowaga

WHEY premium