SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 16 Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 55919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464




ja pjerdole, przeczytaj calego mojego posta a nie tylko pierwsze zdanie.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1397
"... już nawet w ostatnich wywiadach nabrał szacunku do tego sportu i nie pier...li że rozniesie czołówkę..."
post kaczki
po co mam pisać to samo??

Zmieniony przez - pawelasdf w dniu 2011-05-23 09:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
lol , a przed walka z DVD mowil cos o rewanzu z Timem

Zmieniony przez - ziomal_krk w dniu 2011-05-23 09:07:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Mowil tez ze poprawil kondycje i biega codziennie kilkadziesiat minut(co pokazal na poczatku drugiej rundy) i zostawil silownie na rzecz sw. Co potwierdza najnowszy filmik Olimpu (https://www.sfd.pl/PUDZIAN_NOWY_FILMIK__ZAPRASZAMY!_-t737948.html).

swoja droga wy***albym go z tej silki za nie uzywanie recznika

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-05-23 09:14:42

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
lepiej nic nie pisz, osoby z 6 postami nie powinny sie w ogole wypowiadac. Widac jak bardzo zainteresowane sa mma (pozostale 4 posty pewnie napisales przy okazji ksw 14 )

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-05-23 09:15:05

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/pawelasdf i dodatkowo:

kac - kacem, ale nie o to
Tak jak wojt piszesz, na poczatku kazdy chciał zobaczyć co strongman da radę zdziałać w ringu/klatce. Fakt: przesadził w swych gadkach na wstępie, czym stworzył mega otoczkę wokół siebie (w pozytywnym ale też w negatywnym znaczeniu) . Ale debiut Pudziana juz dawno przerabialiśmy tu na forum. Mi chodzi o ostatnią walkę i zawiść Polaków ( nie wszystkich, bo na forum pojawiaja sie równiez i w miare pozytywne posty) , że Pudzian-gość bogaty-celebryta-przegrał.
Tak jak wielu pisze , niektórzy dzięki niemu zaczęlui oglądać mma ( ja nie, jakby co ) Jakby wygrywał, czy by to coś zmieniło?? Myslę ,że nie! Bo wielu cały czas życzyłoby mu porażki./ Także mamy pat - coby Pudzian nie zrobił - będzie ŹLE.

Wygra- źle
przegra-źle
Odejdzie z mma - źle (powiedzą że stchórzył juz na maxa)

A może powinniśmy wyciągnąć trochę bardziej optymistyczne wnioski z walki..?? Nie chodzi tu o rywala. W jakiej by nie był obecnie formie, nie jest to gość z hokeja, czy wuj wie skąd, który wpadł po wypłatę (i co wielu spekulowało - podłoży sie pewnie). Jak na 2 lata treniengów ( po porażce z Sylvią bardziej intensywnych) nie spodziewałem się żadnych fajerwerków ze strony Pudziana. Skoro trenował boks z moim kumplem amatorem na niskim poziomie i kumpel mówił (co Pudzian sam mu potwierdził), że jeszcze słabo sie w stójce czuje, to co miał zaprezentować z zawodnikiem mma?? To że nie ma silnego ciosu - wiedzieliśmy przecież po ostatnich jego walkach - nie da sie tego ot tak poprawić. Natomiast obalenie miał, wyjście z krucyfiksa i dosiadu mu sie udało - to i tak spory sukces na kolesia, który przerzucał tylko kulki....
Miał też pozycję boczną, ale niestety, widać było jego bezradność... czyli tajniki bjj czy tam judo są mu nadal dość obce. Ale starał się - to przyznacie.
Na koniec kondycja... Ktoś pisał,ze jak to przez 2 lata nie dał rady nic z tym zrobić......Przyznaje - nie wiele poprawił. Ale Wystarczy popatrzyć na dajmy na to młodzików z TUFa. Raz że paredziesiąt kilo mniej, dodatkowo młodzi, a niektórzy tez pływają w 2 -gich rundach...
Jak mógłby zrobic tę kondycję...? Ano mógłby, ale kosztem resztki jego ponadprzeciętnej jeszcze siły i kosztem ok 15-20 kg. Tylko czy wtedy chciałby ktoś takiego Pudziana na ringu zobaczyć..?? Mwię tu głównie o ludziach , którzy na mma się zbytnio nie znają. Pudzian w wadze ok 100 kg raz że wyglądałby jak szczur, dwa- jego siła nie pozwoliłaby niestety na wiele. Może kondycyjnie by wytrzymał 2 r, ale pewnie przegrałby wcześniej z jakimś osiłkiem. Promotorzy KSW bazuja na nazwisku Pudziana jako byłego strongmana i myślę,że i oni "sugerują " mu troszkę jak ma wyglądać w ringu. Bo zrzucić te 20 kg - uwierzcie mi - dla Mariusza to żaden problem! Tylko co to da....?
Gość chce zarobić - i zarabia
Promotorzy chcieli większą widownię - i mają dzieki Pudzianowi
My oprócz walk dobrych zawodników mma - mamy też walki które dostarczają troche innych emocji...najgorsze ,że w większości negatywnych w stosunku do Mario .

Także peace!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Wygra- źle przegra-źle
Odejdzie z mma - źle (powiedzą że stchórzył juz na maxa)


no kvrwa szanujmy sie, kazdy ma prawo do swojej opinii. Jak ktos oczekuje ze kazdy bedzie mial "respect do sily" pudziana i tego co pokazuje, to nie ma pojecia o tym sporcie. Oceniamy go jako zawodnika mma a nie bylego strongmena i nie ma tu miejsca na sentymenty.

Chvj mnie obchodzi czy gral w noge, ruchal na czas lub plul na odleglosc - teraz jest zawodnikiem mma i bedzie oceniany za umiejetnosci w mma.

co do boksu, to troche inaczej wyglada w mma (patrz - technika nicka diaza a skutecznosc).

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-05-23 09:31:34

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
dużo ludzi się odwróciło bo to co mówi nie ma pokrycia w czynach
gdzieś tam biegał po 15 km w lesie
widać było jego kondycję w ringu
po co bierze swojego głupowatego braciszka który drze się i drażni
jaki respekt przed jaką siłą?
ta walka powinna być wygrana
dvd miał farta a nie sprytny taktyk
po tym jak się odsłonił i "pozwolił" Pudzianowi wystrzelać to nie miał prawa wstać
moim zdaniem to on w trakcie przyjmowania tych ciosów zajarzył
hej ten koleś nie może mnie załatwić i resztę widzieliśmy
a Pudzian odpłynął w zwątpienie i zmęczenie

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
w0jt - każdy ma prawo do swojej opinii to fakt. Z tym, że zauważ, że negatywne opinie są najczęściej spowodowane typowo polską zawiścią życiowych nieudaczników i teoretyków do kogoś kto coś próbuje osiągnąć. Pudzian za dużo gada, a jak ktoś w naszym kraju nie liże tyłka wszystkim niczym Małysz i wychodzi przed szereg to się go zwyczajnie nie lubi (cwaniak, tępak, nieudacznik, zboczeniec, telewizyjna dziwka itp.).

Mnie interesują tylko opinie kogoś kto zna się na sportach walki, trenuje i rozumie ten sport, opinia tylko takiej osoby jest cokolwiek warta. Jeśli taka osoba twierdzi, że Pudzian jest pod wieloma względami słaby to jak najbardziej się z nim zgadzam i sam mogą napisać jeszcze więcej krytycznych słów. Jeśli natomiast to jest takie pieprzenie internetowych błaznów wylewających swoja frustrację życiową to ile warta jest taka wypowiedź?

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
gdzie kvrwa pudzian 15km , chyba by lezal na intensywnej przez tydzien po tym
jak mozna 2 lata trenowac i bic jak panienka .
To samo parter , obalil JT i co? lezy jak kloc w bocznej , zero pomyslu . Kvrwa nawet laik by probowal zwyklej kimury , przeciez tyle sily ma i jak mowil przed kazda walka ,, jest dobrze ,,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 16 - LIVE

Następny temat

100 lat przed kompem!

WHEY premium