SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jazda na rowerze lepsze wyniki w bieganiu????

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 169
czy Jeżdżąc na rowerze będę miał leprze wyniki w bieganiu poprawi mi kondycję ?? proszę o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
wszystko jest zależne...analizuj siebie! jeśli jeździsz na rowerze i chcesz być lepszy...proste,trenuj na rowerze. jeśli biegasz i chcesz być lepszy...proste,biegaj. do pewnego stopnia to tak wygląda,im bardziej stajemy się profesjonalni,dodajemy pewne elementy:rozciąganie,siłownię,ćw.specjalne,dietę,itd.wtedy dowiadujesz się,że jeżdzić na rowerze to nie to samo co JEZDZIC NA ROWERZE.to samo biegać to nie to samo co BIEGAC. istnieją sporty,w których bieganie i jazda na rowerze muszą współgrać np:duathlon,triathlon.w tym ostatnim dochodzi jeszcze pływanie.to jest dopiero zabawa

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
w bieganiu ? krotkie czy dlugie dystanse ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 169
biegam na dystans 3 km mam miesiąc na poprawę formy pomóżcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
najlepsze na poprawe wynikow w bieganiu jest BIEGANIE !!!! gdyby jazda rowerem poprawiala wyniki w bieganiu to napewno widzial bys etiopczykow popylajacych na rowerach ale tak nie jest !! popatrz np. na lyzwiarzy torowych (szybkich) oni trenuja na rowerach bo pomaga im to w jezdzie... w przypadku biegow pozostaje ci wylacznie biegenie najlepiej jakies mocne interwały

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 169
chodzi mi o to czy jazda na rowerze chociaż trochę poprawi mi wyniki w bieganiu i czy poprawi mi kondycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
kondycje poprawi napewno.... moze i przelozy sie to na lepszy czas na dlugim dystansie ale na dluzsza mete mija sie to z celem !! jesli celem jest jak najszybsza poprawa kondycji to czemu nie jesli masz zamiar trenowac biegi to raczej nie traktuj rowera jako czesci treningow

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 169
znacie jakieś ćwiczenia na poprawę w biegach oprócz biegania ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
ale ja ciebie kolego nie rozumiem skoro chcesz biegać to biegaj to najprostsze ćwiczenie i najlepsze na poprawę w tej dyscyplinie osiągów :)

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 945
Na 3km bardzo ważna jest kondycja rower napewno Ci ją poprawi jeżeli będziesz jeździł ,a nie siedział na forum i się załamywał.
Pozdro

Szpecjalista ;]
Freeride/downhill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 169
http://www.fotka.pl/wielkanoc/koszyk/6758509 wchodzićę na tą stronkę i dorzucajcie pisanki pomóżcie Wesołych Świat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Ja duzo jezdzilem na rowerze, dystanse nawet 100km i wiecej bywalo... a jak chcialem zaczac biegac to byla tragedia :P Pierwszy bieg po lesie i.. i kregoslup nie wytrzymal obciazenia - z bolem powrot do domu i na tydzien mialem przerwe od cwiczen jakichkolwiek W tym roku moze znow sproboje biegac... troche plecy/kregoslup wzmocniony na silce, wiec moze nie bedzie tragedii, no ale i masy przybylo :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odżywka węglowodanowa ?

Następny temat

jaki rower mtb do 1500zl

WHEY premium