SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepsze wyniki - bieganie.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Witam! Piszę z prośbą o pomoc. Mam 15 lat, rocznikowo '94. W ten piątek, mam dość ważne zawody, w biegu na 300m, tartan. Moje osiągi to 36s. i 600m - 1.36, dokładnie nie mogę powiedzieć, ponieważ w mojej miejscowości nie ma tartanu, wynik jest z przed wakacji. Jak mogę przez ten ostatni tydzień treningu się przygotować, jakieś specjalne ćwiczenia, wskazówki? Pozdrawiam i z góry Dziękuję ; ))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 507
Nie no przecież nawet wyszukiwarki nie musiałeś używać! wystarczy wejść w ISO i tam jest temat gościa który tez chce w ciągu jednego dnia chce sie przygotować do zawodów.
W tydzień możesz najwyżej zakwasy sobie zrobić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
źle mnie zrozumiałeś, ja trenuję przez cały rok, i nie tylko bieganie, tylko chciał bym się dowiedzieć, jakie są zalecenia, co należy robić a czego nie robić itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 507
TO przepraszam.
Najlepiej za abrdzo się nie przemęczaj przez ten tydzień, dwa dni przed zawodami tylko lekki rozruch a dzień przed najlepiej nic nie rób ew. trochę potruchtać jak się nudzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
wystarczy 1 dzien przed startem wolne zrob.. na starcie zrob 2 koleczka ale bardzo lekkie no i rozgrzewaj 30 minut ale nie za mocno! pozniej zrob skipy ABC 30m w butach + 2 rytmy 50m i no w kolcach 1x skip A 1 x skip C i 2 przebiezki 50m a 15 minut przed startem nic nierobic! ubierz sie cieplej! powodzenia!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Dziękuję wszystkim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsi biegacze na średnie i długie dystanse w historii

Następny temat

Skrzynia do schowania rowerów w środku

WHEY premium