SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple przy czestym treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich.
Wiek: 18
Waga: 87
Wzrost: 191cm
Trening/tydzien: 3x silownia, 3x boks
Cel/problem/opis: Jaka odrzywke polecilibyscie abym mial sily po treningu i odrazu nie zasypial. Zalezy mi tez na fajnej rzezbie. Masa wydaje mi sie ok ew pare kilo moze wpasc. Jak trenowac aby rzezbic?
dzieki wszystkim za odpowiedzi i przepraszam za bledy ;p
dodam jeszcze ze nie zawsze po treningu mam mozliwosc zjedzenia posilku
tak wiec piszcie czy jakis gainer czy bialko czy carbo czy co i najlepiej jak byscie mogli to konkretne marki

Obecny wyglad >> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8994dcc567230ca6.html




Zmieniony przez - Jacekplacek111 w dniu 2012-12-12 09:03:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wypelnij cala ankiete dzialu oraz wklej swoja diete w niej moze byc problem zmeczenia i zamulenia po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Staż treningowy: 2 miesiace
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bdb
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak

wydaje mi sie ze wymiary tez nie wiele zmienia jesli bym podal wiec sie nie mierze.
a ogolnie chodzi o to ze jestem zmeczony po treningu i chyba przydala by sie jakas regeneracja a sam banan i serek wiejski po treningu to chyba moze byc malo przy tak intensywnych cwiczeniach

Zmieniony przez - Jacekplacek111 w dniu 2012-12-12 17:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4259
Najpierw nabierz masy bo myśle ze nie masz czego rzezbic po 2miesiacach treningu :) , jasne mozesz dorzucic jakies BCAA po treningach na regeneracje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amator potrzebuje podpowiedzi

Następny temat

Prosze o Porade... Masa, Dieta, Suple

WHEY premium