SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przybrać na masie !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Witam,

Mam na imię toni i chciałbym dowiedzieć się jak zwiększyć swoją masę.

Wzrost:177
Waga:74
Cel:Przytycie do 85 kg(w 6 miesięcy)

Od niedawna zacząłem ćwiczyć w warunkach domowych tzw. (pompki, hantelki, drążek)itd.
Cwiczę na poszczególne partię mieśni tj.(plecy, biceps, triceps, przedramię, uda, klata)
myślę że dieta w moim wypadku jest niemożliwa ponieważ nie ma zbyt duzo funduszy(lodówkę mam pełną ale nie mogę jeść systematycznie tego samego)myślę że porostu muszę wjęcej jeść.I tu moje pierwsze pytanie

Jak często i jakie dawki w gramach na dzień spożywać(białka,węglowodanów,tłuszczów i witamin)????????????????????????????????

Jakie suplementy byście mi doradzali spożywać dla mojej wagi i wzrostu??????????????????????????????????????

I czy to co założyłem jest dobrym pomysłem, i czy może się sprawdzić?????????????????????????????????????

Co wy doradzacie (jak przytyć w takim czasie)??????????????????????????

ASY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Gościu zrozum to wpoi sobie do głowy to co Ci koledzy mówią dieta jest najaważniejsza!! Pieniądze masz na suple a na jedzenie nie masz nonsens po co Ci suple jak nie trzymasz diety!!!??? Widzę, że nie da Ci się prztłumaczyć zamów sobie na necie tak jak mój kumpel najmocniejszą kreatynę ch... wie skąd bierz ją a potem zobaczysz, że efekt jest do du....!!!Tak jak on teraz tak to go zdepromowało, że nawet pompek nie robi wszystko rzucił!!! No bo po co ludzie mówili mu, że po tym macho bedzie głupota!!! Więc po co miałby dalej ćwiczyć jak coś wg. ludzi najlepszego mu nie dało efektów!!! Gwarantuję, że i Twój przypadek będzie taki sam!!! Sugerujesz się murzynem człowiekju nie wiesz co on robił i jaką miał dietę co brał aby tak wyglądać i nie sugeruj się tym co jest o nim napisane, bo to są głupoty!!! Wg mnie to on nie zdobył sylwetki na takich ćwiczeniach, bo to mozna nazwać treningiem na wytrzymałość co on robi, a to co innego jak zdobywanie masy!! Więc skąd możesz wiedzieć, że nie nawalał ciężarów w domu??!! Jeżeli będziesz mądzrezjszy od innych daleko nie zajdziesz gwarantuję Ci, że prędzej zrobisz sobie krzywdę!!! Więc się zastanów!!! PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
jak przytyc?
zwiększ spożycie kalori tak zeby w diecie była ich nadwyżka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1484
Jestem nowym użytkownikiem, a że kultura wymaga przywitać się ładnie to witam wszystkich serdecznie :]

Piszesz, że chcesz przybrać na masie, więc nic innego Ci nie potrzeba jak dobra dieta, na forum masz pełno tematów o tym ile potrzeba Ci białka itd. Jeśli dopiero zaczynasz trening to daj sobie spokój z suplementami tym bardziej, że piszesz ze nie masz kasy Czy możliwe jest spełnić Twój cel? Oczywiście, że tak jeśli będziesz cierpliwy i bedziesz wierzył w siebie. Czyli tak jak napisalem, ułóż diete i daj nam ją do oceny.
Aha i do kolegi wyżej: Tony1990 chce przybrać na masie a nie przytyć Pozdrawiam !

Zmieniony przez - Dżony Kesz w dniu 2009-06-13 20:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
inaczej chciałbym przytyć dlatego niechce układać sobie diety dlatego że to jest pracochlonne i wymaga dużych kosztów pieniedzy.

ASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
jedno równa się drugiemu pfff kolejny znawca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
ja mam odłożone 150 zł na suple tak na 2 miesiące

ASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
moje pytania: Proszę o odpowiedź konkret na temat

Jak często i jakie dawki w gramach na dzień spożywać(białka,węglowodanów,tłuszczów i witamin)????????????????????????????????

Jakie suplementy byście mi doradzali spożywać dla mojej wagi i wzrostu??????????????????????????????????????

I czy to co założyłem jest dobrym pomysłem, i czy może się sprawdzić?????????????????????????????????????

Co wy doradzacie (jak przytyć w takim czasie)??????????????????????????

ASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
biało 2g/kg węgle 5-6g/kg tłuszcze max 1g/kg witaminy nie są konkretnie określone ile
nie zalecam ci zadnych suplementów poniewaz nie posiadasz diety, sprzetu do ćwiczenia ani stażu treningowego
nie wystarczy jesc byle czego nie wazne ile wazne co tak zeby dostarczyc odpowiednią ilosc białka węgli i tłuszczy jak podałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
to już konkret większy, ale czemu bez diety niemożna zażywać supli?? np mam 6 posiłków dziennie i np brać po treningu po pierwszym posiłku w dniu! chyba jakoś można to ogarnąć bez diety czy nie??

ASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
ToKoks dobrze Ci radzi.
Nie zabieraj sie za suple skoro nie masz diety,odpowiedniego stazu oraz sprzetu do Cwiczen..
Twoje najwazniejsze Kroki Pokoleji:
1.DIeta
2.Trening.(przemyslany)
3.regeneracja

Za miminum pół roku mozesz popytac o suple
pozdro

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
bez diety nie wykorzystasz w pełni potencjału który mają suple :) byc moze pomogą ale w mniejszym stopniu niz bys miał diete poza tym przy takim sprzęcie do ćwiczeniu i zerowym stażu bez sensu jest branie supli narazie musisz wykorzystac naturalny potęcjach a gdy przyjdzie czas kiedy ciężko ci będzie rozwijac dalej muskulaturę bądź zatrzymasz sie w miejscu dopiero mozna sięgac po suplementy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść po późnowieczornym treningu?

Następny temat

Dieta redukcyjna - kobieta

WHEY premium