SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mam przybrać na masie!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taki problem pomórzcie Mam 188 wzrostu i waze tylko 66kg co zrobic zeby przytc!? Bradzo bym posil o pomoc ale chicałbym kuracjie bez odżywek samo zarcie typu twarogi ..itd..:) ciekawe czy takie cos jest mozliwe dzieki z góry pozdrowienia:)

Kinxsize
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Oczywiście że możliwe i całkiem normalne. Do diety oczywiscie odpowiedni trening bo inaczej przybierzesz jednynie w zbędną tkankę tłuszczową :)
Zaraz pewnie spece Olimpu i naturalnie Danone odpowiedzą ;)



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
130g bialka na dzien ... 450g weglowodanow...do posikoow dodaj po jednej lyzce oleju lnianego i oliwy z oliwek i bedzie git...

doboor skladnikoow mozesz sobie opracowac tu: http://www.zdrowezycie.pl/Interaktywne/kalkulator/Asp/WszystkieProdukty.asp


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Brutus

Jest to możliwe, z tym, że musisz szczególnie wziąć się za jedzenie, bo bez niego ani rusz.
Zapotrzebowanie na białko i węgle myślę, że tak jak misoo napisał-będzie 2g białka/kg i 6,8 węgli/kg - powinno być dobrze. Jeśli nie będziesz łapał masy to musisz dołożyć jeszcze troszkę węglowodanów. Ile czego masz jeść ustal na podstawie tamtej tabeli.

Białko czerp z piersi kurczaka, innych chudych mięs i ryb, sera białego, jaj, a węglowodany z kaszy, ryżu, płatków owsianych, ciemnego pieczywa(zastąp nim jasne).
Jeśli będziesz stosował się do zaleceń to efekty powinny Cię zadowolić.

Życzę powodzenia.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i pij Kefir, conajmniej pół litra dziennie


Knowledge is the weapon
....Trust is a weakness


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
abo J0gurt...naturalny


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Najlepiej Danone



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po jogurtach mnie głowa boli, nie wiem co oni pchają do jogurtów, ale smakują zazwyczaj nienaturalnie, a kefirek zerówka jest lux


Knowledge is the weapon
....Trust is a weakness


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
ja tam zawsze piję dużego jogurta po treningu, oczywiście nie Danona, kanibalem nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
No no
Mariusz pamiętasz taki polski film-jak koleś pracował właśnie przy jogurtach i do nich walił... Dali mu jak odchodził całą partię

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie dlatego nie pije


Knowledge is the weapon
....Trust is a weakness


Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

arginina i ornityna-do Szukały I Ambroziaka...

Następny temat

Do p.Szukały i nie tylko

WHEY premium