SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac Gainera ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
Mam takie pytania bo chce sie upewnic aby nei zrobic jakiegos głupiego bledu no wiec na pudełku od gainer 2 vitalmaxa pisze:

SPOSÓB UŻYCIA:

40 g (3 łyżki stołowe) wymieszać w ok. 250 - 300 ml wody lub mleka. Stosować 2 porcje dziennie, pomiędzy posiłkami, 1 - 1,5 godz. przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.

tylko kiedy to wypijac wiem ze jedna porcja chyba bede musial odeazu po treningu wypic a co z druga?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to już zależy od Twoich braków w diecie
dołącz go do jakiegoś posiłku (tylko nie polewaj czasem kotleta szejkiem...),który jest ubogoi w makroelementy i git
albo w zastępstwie jakiegoś posiłku, którego nie jesteś w stanie wszamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
Kulturystyka i Fintness: nr 1 / 2005 roku <- bardzo dobry artykuł dotyczący gainera i carbo <napisany przez specjalistę.
A jak nie masz tego numeru to polecam wyszukiwarkę.
Jakby nie było zaśmiecasz forum <mi takiego coś zawsze zarzucają>

Skrótowo: jako uzupełnienie diety w ilościach ok. 50 gram z mlekiem / wodą / sokiem.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
50 gram uważam za śmieszną porcję.
standard to 150 gram rozbity na 2 porcje.
zalezy od diety, ale jak ma być cykl masowy to neistety trzeba tego torchę zjeśc, 2,3 miesiace.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
nie mam tego numeru i nie wiem skad go wymotac a bym sobie poczytal co tam pisza jak masz to wrzuc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

taka jestem zalatana... %)

Następny temat

Creatine Ethyl Ester HCl

WHEY premium