SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM WSZYSTKICH PONOWNIE:) BYŁEM ,JESTEM I BĘDĘ:) KOCHAM WĄTEK +35 :)
JAK ZDĄZĘ TO POPISZE O TRENINGU ,A JAK NIE TO PÓJDĘ SIĘ ZABIĆ
NIE OCZEKUJE AKCEPTACJI ,POCHWAŁ I UMIZGIWANIA SIE DO MNIE ,BO NICZEGO TO NIE JEST MI POTRZEBNE I WCALE NIE DODAJE MI WIGORU DO TRENINGU.
DALEJ WALE SERIE ŁĄCZONE I NAWET ZACZYNAM DO NICH SIE PRZYZWYCZAJAC I ZACZYNAM JE LUBIEC,TROCHE TO ZGAPIŁEM OD OJANA:)
WCZORAJ PLECY I TRICEPS
DZIS MOZE COS WIECZOREM LUB NIC
JUTRO SIE OKAZE W PRANIU
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
czunga tylko żeby ci woda sodowa nie strzeliła do pałki po tym co napiszę teraz - niestety powoli dojrzewam do podobnych wniosków jak ty co do sylwetki, siły oraz treningu. dodatkowo uczciwie myślę że "kulturystyka" (celowo w cudzysłowie) jest zdecydowanie trudniejsza od wytrzymałościówki oraz o wiele mniej wdzięczna.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Ile już banów wyłapałeś na sfd? - tak z ciekawości pytam.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Jesteś moim Stańczykiem!
Pakuj dalej!
Hamuj trochę z dygresjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
To i ja się wpiszę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
WPISZE SIE I JA, w koncu ostatni ban to dzieki mnie
btw ile chunga masz lat ze siedzisz w tym dziale? patrzac po zachowaniu raczej 35+nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Ile już banów wyłapałeś na sfd? - tak z ciekawości pytam.


oj dużo nie liczyłem ,a szkoda chyba byłbym rekordzista ,za czasów Knife -robiłem najlepszą karierę w tej dziedzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Jesteś moim Stańczykiem!
Pakuj dalej!
Hamuj trochę z dygresjami.


ok ,postaram się :) mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening domowy
klata
wyciskanie na poziomej i pompki tradycyjne 6 serii łączonych
biceps
modlitewnik
/maszyna i młotki z hantlami 5 s.ł.

znudził mi sie juz trening w klubie to juz zaczał sie 3 miesiąc ,wczoraj wieczorem przytargałem swoj sprzet do pokoju (potraktowałem to jako trening) ,skoro RedAlert moze w domku pakować,Ojan może ,Rafał chyba też ,pomyślałem to ja tez:),bede trenował w pokoju przez jakis czas

próbuję załatwic sobie karte Multisport ,mogłyb trenowac w większosci siłowni w Gdańsku i poza,mogłbym tez pojsc sobie na inne zajęcia sportowe ,ale na razie nie udaje mi sie to .Czy ktos zna sposób jak taką kartę zdobyć?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
oficjalnie w każdej firmie w której jest zatrudnionychy minimum 10 osób można takie cos wymyślić. możesz się też podpiąć jako osoba towarzysząca na kartę benefiat - płacisz wtedy o 30/50 zł więcej niz właściciel karty ale masz takie same prawa. ja np. płace za to 130 zł ale np jak pracujesz dla biedry to płacisz 50 zł miesięcznie tylko za taka kartę...

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
oficjalnie w każdej firmie w której jest zatrudnionychy minimum 10 osób można takie cos wymyślić. możesz się też podpiąć jako osoba towarzysząca na kartę benefiat - płacisz wtedy o 30/50 zł więcej niz właściciel karty ale masz takie same prawa. ja np. płace za to 130 zł ale np jak pracujesz dla biedry to płacisz 50 zł miesięcznie tylko za taka kartę...


no to ,to mniej więcej wiem ,ale nie spełniam tych warunkow ,a i osoby do ktorej mogłbym sie podpiąć nie znalazłem

jest jeszcze karta "ok system" ,ale z tym to straszne kombinacje mają ,jakies potwierdzenia smsem ,dzwonienie akceptowanie ,a jako tako karty w ręku nie posiadasz ,wszystko na tel i na smsy,głupie jakies :(





mam nadzieje ,ze mi profilu nie zabiją ,bo bede musiał 200tny założyć,ale wtedy juz "ja" to nie bede "ja" .kazdym oknem wleze ,uparty dziad ze mnie się robi :)




Zmieniony przez - czung_men w dniu 2014-08-22 14:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten_nowy2
WPISZE SIE I JA, w koncu ostatni ban to dzieki mnie
btw ile chunga masz lat ze siedzisz w tym dziale? patrzac po zachowaniu raczej 35+nie masz


jestem tak stary ,ze zapomniałem:( jak znajde legitymacje........... rencisty to sprawdze i napisze ile,sam jestem ciekaw

Zmieniony przez - czung_men w dniu 2014-08-22 14:29:35



Zmieniony przez - czung_men w dniu 2014-08-22 14:43:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs do końca roku-modyfikujemy nogi

Następny temat

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

WHEY premium