SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilu % mleko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Tak jak w temacie ilu % mleko powinno się pic? Ja od dluzszego czasu pije 0,5 % i jem chudy twarog, chudy dlatego ze poltlusty mnie uczula o ****a xD. Ja codziennie na sniadanie pije ok. 400 ml mleka, jak to jest z ta laktoza? Czytalem rozne tematy i widze ze wszyscy maja zdania podzielone na ten temat.

Zmieniony przez - Tenace w dniu 2009-08-08 18:50:35

Uzależniony od biegania .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
haha 2 dni na twarogu półtłustym i wysypka się pojawia xD, dzisiaj wleciał już chudy, tak czy siak MIT SPRAWDZONY twaróg półtłusty mnie uczula

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ja lubie 40%

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
jak możesz to staraj się zastępować mleko kefirem na przykład :) ale mleko tez jest ok . sam piję :]

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1770
ja tez 0,5. chociaz 400ml to duzo, ja przez cały dzien pije okolo 200-250 (tylko do owsianych na sniadanie) laktoza chyba nie jest taka aż tragiczna, nie trzeba całkowicie wykreślać nabiału. rosądne ilości mleka są OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
gorsza od laktozy jest kazeina zawarta w mleku ktora szczegolnie szkodzi na noc, jesli pijesz rano to daj 2% bo mniej przetworzone i zdrowsze a w fat Ci nie pojdzie, jak w dzien to od biedy 0.5%, na noc w ogole odradzam.

Poza tym mimo wszystkich madrosci badan, spojrz np na swoich dziadkow, kiedy nie bylo za bardzo w czym(jedzeniu)przebierac i mleko pilo sie codziennie litrami i po lata im nie szkodzi, zobacz po sobie jak na nie reagujesz,

Ja tez jestem wychowany na mleku chodz pewnego czasu mialem diete bezglutenowa a teraz zdaza mi sie pic 0.5l/ dobe i jest git i w fat mi nie idzie mimo ze jestem endo,
Ps. predzej jestes uczulony na to mleko 0.5 niz na tlusty twarog (tlusty=mniej przetworzony=nie uczula)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Przetworzony czy nie jak sie jest uczulonym to raczej bez roznicy. Kiedys mialem przebialczenie (zadnych jaj, mleka, twarogu, sera w ogole zero nabialu), nie moglem nawet swojskiego twarogu, ktory mama sama robila, a o kupnym tez nie wspomne nawet, takze wielkosc przetworzenia raczej nie odgrywa tu roli. Takie jest moje zdanie

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
jak JUZ jestes uczulony to nie ma, ale jak nie to takie produkty przetworzone MAJA WIELKIE ZNACZENIE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
a ja pije 3.2% bo jest najlepsze inne to poprostu woda ... kurde wy tu widze piszecie ze 400 ml a ja srednio na dzien pije 1l a nie raz nawet 2

Zmieniony przez - KAZIK12345 w dniu 2009-08-08 23:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Wtedy na pewno nie ma ale kolega napisal ze go uczula po tlustszym czyli cos juz jest nie tak. A przeceiz to tlustszy jak sam napisales sa mniej przetworzone, wiec troche jakby to odwrotnie u niego dzialalo.
KAZIK jesli Ci nie szkodzi i nie masz po nim wzdec to mozesz nawet pic i 5 litrow dziennie:) u mnie w domu tez sie pije sporo mleka i nikt nie ma problemow, kiedys nie pilem w ogole od malego a teraz do platkow codziennie i tez dobrze mi z tym.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Ja to od małego mnóstwo mleka i jest git . Tyle ze po mleku niby massz miiec mocne kosci bo ma duzo wapnia a ja tyle pije a tak mi bark chrupie zebyscie sie przestraszyli

Zmieniony przez - KAZIK12345 w dniu 2009-08-09 00:14:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Dieta na wczasy.

WHEY premium