SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość zjedzonych kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Witam, otóż mam małe pytanko odnośnie mojego żywienia na redukcji.

Aktualnie mam :
- 83 kg
- 174 cm
- 17 lat
I moim celem jest schudnięcie do 75/76 kg.
Moja dieta ogólnie składa się z ryżu, kurczaka, ryb, owsianki, białek jaj oraz niektórych warzyw.
Suplementacja którą posiadam to białko hi-tec anabol protein, spalacz thermo fat burnet oraz chrom max ( chamuje apetyt )
i Ciekaw jestem czy to przez to cudeńko tak mało jadam!
Moje zapotrzebowanie kcal to: 2559 kcal dziennie
po obliczeniu wszystkich posiłków które zjadam wynosi że jadam : 1217 kcal ... czy to nie trochę dziwne? że zjadam o połowe mniej kalorii niż mój organizm potrzebuje zapewne by utrzymać stałą wagę?
Po zjedzeniu moich 6 posiłków jestem dosłownie pełny, a nie są to duże posiłki:
Śniadanie:
25 g owsianki, 20 g rodzynków + szczypta cynamonu
2 posiłek:
150 g ryżu, piersi z kurczaka, pieczarków+ papryki
3 posiłek:
podobnie jak 2 posiłek
4 posiłek:
podobnie jak 2,3 posiłek
5 posiłek:
podobnie jak 2,3,4 posiłek
6 posiłek:
Omlet z 4 białek z jaj, 20 gram owsianki, 10 g rodzynków + szczypta cynaonu.

( dla ciekawskich to również jadam ryby, tylko że jadam w weekend )

I moje pytanie brzmi tak: Dlaczego jadam po połowe mniej kalorii a potrzebuje ok 2500? i czy to też dobrze świadczy ? w sensie bo po zjedzeniu tych posiłków ani razu nie jestem głodny między posiłkami.
i czy dieta dobrze skutkuje? w ciągu 3 dni schudłem 1 kilogram.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ( sorki za tak długie pisanie )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6811
Nie pisze się "pieczarków" tylko pieczarek, tak poza tym dieta bardzo zwykła, standardowa ryż, kura, owsianka, omlet. Zwiększasz kalorie tyjesz, zmniejszasz chudniesz ot i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
napisałas ze massz cos co ci blokuje apetyt i dziwisz sie ze nie jestes głodny??? pozatym za duzo kcal zjeschales 300-500 z dziennego piszesz ze masz w 4 posiłkach po 150g ryzu i nie wiadomo ile kurczaka a z 150g ryzu wychodzi 516kcal wiec razy 4 to ponad 2000 . policz jeszcze raz w dziale odzywianie jest temat podwieszony jak wkleic diete w formie dziennika zywieniowego i zrob to starannie bo albo nie wiesz ile jesz albo cos ci sie pomyliło pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Kolego, źle trochę zrozumiałem ale to też moja wina bo nie napisalem ile sypię przed ugotowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Przed ugotowaniem sypię: 150 g ryżu, oraz 300 g piersi z kurczaka, 50 g papryki czerwonej, 50 g pieczarków. i to są moje 4 posiłki ja to liczyłem po usmażeniu, ugotowaniu. jeden posiłek waży 150 g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
i wszystko sie podaje przed ugotowaniem na posiłek:) jesz za mało nie jadasz tłuszczy dieta kiepska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Zapraszam do działu Junior SFD.
https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
mickamil ale zrozum ziomuś że ja po zjedzeniu tych posiłków dosłownie jestem najedzony ;) tłuszczy mało? przecież w ryżu są tłuszcze, tłuszcze posiadam w oliwie z oliwek, hmm jeżeli tłuszcze dodać, to może na śniadanie i obiad dorzucę orzechy ? co polecasz? tylko nie każ zwiększać posiłków bo na prawde tyle co jem mi starcza, nie chodzę głodny, piję dużo wody i świetnie się czuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
karnisz dzięki za link, ale ja nie jestem początkującym co chodzi na siłownie :) moje pierwsze styki z siłownią były w wieku 13-14 lat, a wcześniej tylko przyglądałem się jak bracia trenują i tłumaczyli mi ćwiczenia, tylko jestem niedoświadczony aż tak w dziedzinie dietetyki, no cóż, życie takie bywa... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Nikt nie mówi, że jesteś niedoświadczony. O przynależności do działu decyduje wiek, a nie poziom wiedzy.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
aha, jeżeli tak to dzięki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
z 150g ryżu i 300g kury robisz 4 posiłki czy każdy posiłek to 150g ryżu i 300g kury ?

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2013-12-14 15:43:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza Dieta w życiu od 10lat ta sama waga

Następny temat

Jak rozwinąć konkretną partie mięśni brzucha ???

WHEY premium