SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILOSC KALORII W DNIU TRENINGOWYM MOJ PLAN

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 353
PLAN NAJCIEZSZEGO DNIA W TYGODNIU
waga:70
wzrost:184
wiek:21
BMI 3500kcal
B:15% okolo 130g
W:55% okolo 500g
T:30% okolo 115g
1. MOJE PYTANIE DLA KTOREGO STWORZYLEM TEN TEMAT BRZMI: CZY MOJE DZIENNE ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE WRAZ Z UWZGLEDNIENIEM TRENINGU MA WYNOSIC 3500KCAL CZY TEZ BEZ BRANIA POD UWAGE TRENINGOW, A WTEDY NALEZY DO KAZDEGO TRENINGU PODODAWAC OKOLO 300-400KCAL??

Bo teraz wklejam zdjecie planu z uwzglednieniem tych treningow ktore odbywam w tym dniu i wychodza mi troche duze sumy poszczegolnych skl. odzywczych
- tam gdzie jest salata to znaczy ze w posilku bedzie surowka(rozne warzywa)
- prosze o zalecane korekty jakie powinienem wprowadzic
- mam na celu zwiekszenie masy ciala, prosze nie pisac ze powinienem zrezygnowac z cwiczen aerobowych itd.
- tlusczu wyszlo mi tylko 30g a powinno 115g hmm, mam dodac go wiec wiec wiecej w posilki?
8:50-10:20gimnastyka ( wymyki odmyki na drazku, przezuty,salta, stanie na rekach itp itd)
10:30-12:00trening breakdance(silowe cwiczenia na ciezarze wlasnego ciala)
12:30-13:15plywanie
16:00-18:00 trening breakdance
18:00-19:30 silownia

bardzo prosze o pomoc, prossze o rady od osob doswiadczonych, osoby ktore cwicza tydzien, miesiac lub dwa serdecznie podziekuje!:)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie musisz znacznie zwiększać kaloryczności tego dnia, równie dobrze możesz tą nadwyżkę rozdzielić na cały tydzień. Wywal to białko ze śniadania, zastąp je jogurtem z 2 posiłku. W 3 posiłku daj całe jaja, nie ma sensu dawać samych białek. Zastąp proch w 4 posiłku normalnym jedzeniem białko + węgle. Posiłek 7 tak samo jak trzeci. Tuńczyka jedz maksymalnie 3 razy w tygodniu, zamieniaj na inne źródła białka. Brakuje Ci w diecie tłuszczów, dodawaj zamiennie: orzechów, oleju lnianego i tłustych ryb. Osobną kwestią jest to, że nie wyobrażam sobie treningu siłowego po dniu z aktywnością rozpisaną przez Ciebie.

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2012-11-27 23:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 353
rozdzielic na tydzien... chyba rozumiem, ale musze doczytac, bo do tej pory rozumialem to tak ze jak spalam 5000kcal w dniu to musze w tym dniu dostarczyc conajmniej 5500kcal, aby byla nadwyzka energetyczna poprsostu.

w 1 posilku spoko zastapie
ale w tych posilkach po treningu zwlaszcza tym po gimnastyce to moge owszem zjesc normalny posilek ale zanim on mi sie ulozy rozlozy, nie bedzie zalegal i powodowal wzdec az wkoncu zacznie uwalniac energie to minie duzo czasu aja przeciez mam zaledwie gora 15 minut i mam kolejny trening w ktorym walcze z grawitacja wiec zalezy mi na odciazanym zoladku, no i dlatego te suple po treningach chce stosowac aby po pierwsze szybko dostarczyc bialka ktore szybko wejdzie do obiegu ale jeszcze bardziej mi zalezy na weglach ktore wejda w obieg, spokojnie moge ulozyc z jedzenia normalnego bo tak mialem do tej pory ale problem jest z brakiem czasu na strawianie tych posilkow, dlatego chce wykorzystac te suplementy, czy nadal zle mysle?

rozwin po krotce mysl na temat tego ze silownia po tych treningach jest bez sensu

Zmieniony przez - bboydobry w dniu 2012-11-28 18:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie musisz koniecznie dostarczyć wszystkiego jednego dnia, możesz tą nadwyżkę rozłożyć na kilka dni. Co do odżywek, to jeśli Ci faktycznie przeszkadza jedzenie zalegające w brzuchu to masz 2 wyjścia: możesz jeść odżywki jak dotychczas, albo możesz zmienić godziny i ilość posiłków, tak żeby nie jeść ich w tym czasie. Nie musisz koniecznie jeść co 3 godziny z zegarkiem w ręku, jedz tak jak Ci jest wygodnie. Co do treningu, to nie napisałem, że nie ma sensu, tylko chodziło mi o to, że np. ja byłbym za bardzo zmęczony na trening siłowy. Może warto by było przesunąć trening na inny dzień? Tak czy inaczej musisz zadbać o dobrą regenerację.

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2012-11-28 19:11:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 353
rozumiem. dzieki za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dięta na masę

Następny temat

Ilę węglowodanów o wysokim IG po treningu na masę?

WHEY premium