SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD a ilosc kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
waga:63 kg
wzrost:171 cm
staz treningowy:5 miesiecy (silka 4 razy w tyg i karate 2 razy)
bf:18%

chce zredukowac tłuszczu troszkę,jednak nie wiem jaką ilośc kalorii powinienem przyjąc aby ulozyc sobie CKD. moj BMR to okolo 1650kcal, lecz jako ze jestem aktywny fizycznie dochodzi jeszcze zapotrzebowanie wynikajace z aktywnosci. nie wiem dokladnie ile to i czy ta ilczbe powinienem uwzglednic.nie chce brac za malo kalorii, gdyz nie chce zawalic sobie metabolizmu, juz raz utyłem na diecie redukcyjnej:/ dlatego prosze o pomoc jaką ilosc kalorii powinienem wziaść ellis quazar i inni!!pomózcie!!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10957
nie jestem qazar ani ellis ale przy takiej wadze i takim wzroscie to Ty sie nawet nie probuj redukowac. Uloz diete zbilansowana oscylujaca w okolo zapotrzebowania, albo lepiej dobra masowa z nie za duzym plusem kalorii i nabieraj suchej masy miesniowej.

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Nie wiem czy ckd bedzie dobre dla Ciebie. Bf18% to sporo, do tego jeszcze sw. Poczytaj moze lepiej o zbilansowanej diecie redukcyjnej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
wiec jak mam sie pozbyc tego fatu?? myslicie ze wystarczy zbilansowana dieta redukcyjna??moim celem jest aby dobrze byly podkreslone miesnie, nie zalezy mi na procentowej ilosci fatu. szczegolnie mi zalezy na brzuchu, a tam wlasnie troche zalega:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Nie wystarczy byc na CKD, aby zgubic fat. CKD jest dosc wymagajaca dieta, musisz dobrze ulozyc sobie posilki z uwzglednieniem ilosci w/b/t i trzymac sie tego w 100%. Wegli nalezy unikac w jak ognia (oprucz dni ladowan). Dodatkowo CKD to takze specyficzny trening.

Jezeli nigdy nie bawiles sie w diety redukcjine itd to ja polecam zwyklad zbilansowana diete. Od optymalnej ilosci kalorii dla twojej wagi odejmij 300 kalorii + dodaj 3-4 treningi aerobowe w tygodniu. To powinno dac efety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
na ckd chudnie sie majac nawet bialns na zero wolniej ale solidnie ja proponuje bilans od 0 do -20% (ujemny bialns z diety+cwiczen)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcesz mi pomóc ?? => Wejdz ;)

Następny temat

Jak w żołądku - czyli relacje ze stołów świątecznych :-)

WHEY premium