SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Heihachi - dziennik motywacyjny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Grubasek daj coś takiego:

Przysiad ze sztangą
MC
WL
Push Press
(to jak chcesz dorzuć biceps i triceps ale nie jest to konieczne)
Taka kolejność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
PP dałbym przed martwym.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
trza było doradzić jak ja jechałem na fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Po prostu jak PP i MC na jednym treningu to warto kosztem bezpieczenstwa zrezygnowac z paru kg w martwym na rzecz bezpiezczenstwa i dac MC po PP.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Szacun bo różnica pomiędzy obecnym stanem, a tym co było to po prostu kosmos.
Bede zagladal, zwlaszcza ze tez znow zaczalem prowadzic dziennik .

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2134
Rozpiska tygodnia rozgrzewkowego
W związku z uwagami odnośnie treningu, dałem sobie 3 dni rozgrzewki i wprowadzenia nowego zestawu w życie.

Po przeczytaniu paru artów tutaj wymyśliłem i przetestowałem coś takiego:

Zestaw A (sroda)

Przysiady tylne 5x10
Wiosłowanie 5x10p
Wyciskanie sztangi leżąc 5x10p
Military press 5x10p
Ściąganie drążka linka (triceps) 5x12p - zamieniłem to z oryginalnym wyciskaniem wąsko, bo dokuczają mi przy tym nadgarstki
Uginanie stojąc z prostą sztangą 5x12p

Zestaw B (czwartek)


Wykroki 5x10p (zmieniłem z przysiadami przednimi, znowu nadgarstki)
Martwy ciąg klasyczny 5x10p
Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 5x10p
Wyciskanie sztangielek siedząc 5x10p
California press 5x12p
Uginanie sztangi na modlitewniku 5x12p

Zestaw C (piatek)


Bear complex x5 male obciazenie max
Burprees x5 max
Podciaganie szeroko/wąsko x5 + wiszenie

W tym tygodniu (sroda-piatek) udało sie zrobić wszystkie zestawy i moge powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony i zdziwiony tym jak w 30 minut mozna sie zniszczyc :D Jedyne czego mi brakuje to wiekszego skatowania barkow.. Treningi klasycznie 7:15-8:15

Aero:
w tym tygodniu brak

Dieta (18:00-21:00):
- gulasz warzywny curry z kurczakiem (około 150g mięsa na porcje, zielone curry, papryka, pieczarki, brokuł, cukinia itp..)
- smażone na teflonie wołowe mielone (tatar sokołów) + jajko + tzatziki (jogurt naturalny + tarty ogórek i czosnek)
- dziczyzna (dzik, około 250g mięsa na porcje, duszone z kapusta a'la bigos)
- do dobicia kalorii: orzechy, masło orzechowe, gorzka czekolada, białko

Nie ważyłem dokładnie, jem w tym momencie 'na oko', białko, garść orzechów, parę kostek czekolady, czy łyżkę masła orzechowego dojadałem na wyczucie :D
Staram się, żeby dziennie wychodziło około 0,5kg mięsa + 1kg warzyw (jak nie wiem czy zjadłem za mało to ważę się po posiłku i celuję w około +2kg po posiłku, bo ważę się codziennie po pracy)

Suplementacja:
Spalacz: Grenade x2 rano, Yoha x2 rano, kawa i zielona herbata w pracy :D
Dodatkowo: BCAA (około 10g na noc), magnez, omega3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2134
Weekend bardzo imprezowo, ale dieta utrzymana z dorzuceniem węgli (makaron ryżowy i tortilla pełnoziarnistą, szamane z wołowina i indykiem). Lekkie zatrzymanie wody (waga w poniedziałek 89kg)

A tak wyglądał początek tygodnia:

Zestaw C (poniedziałek)

Bear complex x5 male obciążenie max
Burprees x5 max
Podciaganie szeroko/wąsko x5 + wiszenie

Zestaw A (wtorek)

Przysiady tylne 5x10
Wiosłowanie 5x10p
Wyciskanie sztangi leżąc 5x10p
Military press 5x10p
Ściąganie drążka linka (triceps) 5x12p
Uginanie stojąc z prostą sztangą 5x12p

Zestaw B (środa)

Wykroki 3x10p - robiłem na koniec i nie dałem rady dobić do 5 serii ze wzgledów czasowych
Martwy ciąg klasyczny 5x10p - mało kg dzisiaj, plecy odrobinę dokuczaly mi po ostatnim razie
Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 5x10p
Wyciskanie sztangielek siedząc 5x10p
California press 5x12p
Uginanie sztangi na modlitewniku 5x12p

Aero:
3 x spinning (45 minut, około 700kcal wypocone)

Dieta (18:00-21:00):
- pierś z kurczaka pieczona z sezamem i sosem sojowym z dodatkiem oleju arachidowego (około 200g mięsa na porcje, zszamane z 200g duszonego szpinaku z cebula, czosnkiem i kurkami)
- smażone na teflonie steki z tuńczyka (200g) + pomidory
- do dobicia kalorii: orzechy, 2 kromki chleba pełnoziarnistego ze smalcem z dzika (hehe pycha, samodzielnie robione:) )
- około 75g białka dziennie na dobranoc

Tak to wyglądało poniedziałek i wtorek, dzisiaj łosoś dziki + pieczona szynka z dzika (już się marynuje).

Suplementacja:
Grenade x2 rano, BCAA 10g rano i wieczorem, kawa i zielona herbata w pracy :D

FBW daje mi się mocno we znaki, wychodzę z treningu strasznie zniszczony, ręce trzęsą mi się jeszcze w pracy :) Split był jednak 'łatwiejszy'.

Bardzo proszę o jakieś uwagi i korekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Dawaj zrzuty z diety z potreningu, ogólnie średnio mi się ona podoba. Kalorii może być mało, proporcje nie za ciekawe, co ciekawe również białka, a z tego zazwyczaj w rozpiskach jest nadmiar.
Nie wiem gdzie wyczytałeś takie szamańskie metody, że waga po posiłku jest wyznacznikiem jego prawidłowości, ale sugeruje porzucić te praktyki.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-01-09 12:38:35

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2134
Dieta i przykładowy wykres HR z porannych treningów.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jest bardzo kiepsko niestety, daj jeszcze rozkład kcal. orzechy arachidowe, olej sezamowy, brak źródeł omega-3, warzyw mało, przejrzyj sobie jak wypada Ci profil witaminowo-mineralny i proporcje o-3 - o-6 (bardzo kiepsko) i uzupełnij braki, daj jeszcze btw i kcal.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny + pytania

Następny temat

Dieta do oceny.

WHEY premium