SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Haki treningowe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11002
Witam.
Nie znalazłem odpowiedniego działu dlatego piszę tutaj.
Czy miał ktoś do czynienia z hakami treningowymi IRONMANIA?
https://sklep.sfd.pl/IRONMANIA_-akcesoria_treningowe_Haki_treningowe-opis3434.html
I jak wypadają w stosunku haków z olimpu i treca, które podobno się szybko niszczą? Te mają troszkę inne wiązanie i wyglądają na solidniejsze, cena też bardzo dobra. Chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto ich używał.
Hak jest wygięty do środka dłoni czy na zewnątrz (tak jak się zginają palce)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
J.w. HAKI, PASKIE i inne wyposażenie nie nadaje się do niczego...

Jeśli jesteś wyczynowym strongmanem - używaj.

W innym wypadku - oszczędź wstydu.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
nie widze potrzeby uzywania tego typu akcesoriow. ty masz wzmacniac slabe ogniwa,a nie szukac drogi,jak je obejsc.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11002
Potrzebne mi są do wznosów nóg na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
przestan sobie wmawiac.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11002
Mam teraz problem z nadgarstkiem i nie chcę go przesilać.
Czy zna ktoś opinie o tych hakach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
to zmien cwiczenie! ludzie! czy WY uzywacie jeszcze mozgownicy!? a wystarczylo napisac prosciej-mam do wydania pare zlotych,ktore mnie uwieraja w portkach i z nudow kupie sobie takie cudo....no ale wtedy temat musialby byc w innym dziale. rece opadaja.....

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11002
Tak jak mówiłem - jest mi to potrzebne. Umożliwiło by mi to wykonanie pełnych serii.
A koledze dziękuję. Nie odpowiedziałeś mi na żadne z moich pytań.
Dalej czekam na odpowiedź w sprawie tych haków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
fanzolisz Traktor - zalezy jak komu lezy, mi sie z hakami czasami dobrze cwiczyc szczegolnie martwy na duzych obciazeniach wiec jak chlopaczyna chce sobie kupic haki to niech sobie kupi, no i w kieszen zagladac nikomu nie musisz prawda? Tyle w temacie...

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11002
Dzięki metakreta :)
To jak pomoże ktoś? Chciałbym jak najszybciej zrobić zamówienie ale wstrzymują mnie te haki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
metakreta przy mc ? przeczytaj,co napisalem wczesniej. lapiesz cos,czy juz tak zostanie? takie "porady" pozostaw dla siebie.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
to co napisales na poczatku nijak ma sie do tego co teraz napisales....
Wyrazilem moja opinie na temat hakow i tyle, to ze ty masz inne zdanie to nie musisz na sile pociskac swoich racji. Bedzie chcial to kupi te haki nie bedzie chcial to nie kupi, pocwiczy zobaczy, oceni i bedzie wiedzial czy sa mu przydatne czy nie....proste

desiderata

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Pomógłby mi ktoś ułożyć plan ćwiczeń, byłbym bardzo wdzięczny :)

WHEY premium