SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB,GM,Tribulus,zma? Reflekcje potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Otóż mam takie pytanie, odnośnie suplementów. Zacznę od tego, ze mój staż na siłowni to 3 lata. Ostatnio nachodziły mnie reflekcje co do dopingu, jednak odpuściłem to jeszcze, postanowiłem poczekać jeszcze rok, co za tym idzie postanowiłem podziałać coś z nowymi suplementami.
Więc tak, zjadłem już tego naprawdę sporo, kreatyny wszelkiego rodzaju, od mono,po jabłko i różnego rodzaju stacki. Przetreningówki też są u mnie w codziennym użytku, także zjadłem już ich naprawdę sporo.
Wiek :20lat
Waga: 72kg
Staż: 3 lata (bez żadnych przerw)

Teraz tak pojawił mi się kolejny pomysł i tu drodzy forumowicze prosiłbym was o pomoc. Dobra do tematu:
Zastanawiam się nad czymś innym. W mojej torbie gościły kreatyny i przedtreningówki no i BCAA i to wszystko.
Chciałbym poeksperymentować z czymś innym, całymi dniami siedze i czytam te forum, ale nic konkretnego się nie dowiedziałem tylko tyle, ze ile ludzi tyle teorii.
Odżywki jakie mnie teraz interesują i własnie tu proszę was o pomoc:
-HMB ( tu nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu)
-Tribulus (np, MEX PURE TRIBULUS 1000)
-GH (np, GH Max z universala,DORIAN YATES GH BLAST)

Dlaczego akurat te odżywki? Może temu, ze juz naprawde sporo eksperymentowałem z różnymi kreatynami i przedtreningówkami, mam ochotę na coś innego lecz nie mam pojęcia czy warto.

Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi. Za i przeciw, chciałbym również uzyskać konkretne informacje dotyczących supli wyżej wymienionych i tych które stosowaliście i śmiało byście je polecili. Budżet nie gra tu roli, chciałbym po prostu zaopatrzyć się w naprawdę dobre suple, gdyż chyba dopadła mnie stagnacja i próbuję ruszyć, omijająć przy tym doping :)

Pozdrawiam i czekam na dobrą radę :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
mysle, ze sporo watkow solaros napisal nie po to bysmy ponownie obalali zasadnosc suplementacji wymieniownymi przez ciebie nieprzydatnymi dodatkami?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
To może jakieś konkretne odpowiedzi Za i przeciw? Mam totalny mindf***, nie mam pojęcia za co już sie zabrać, nie mam kopletnie pomysłu, co można wrzucić pomijając kreatynę i przedtreningówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4556 Napisanych postów 35822 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263287
https://www.sfd.pl/***_Hardkorowy__NIEHORMONALNY__zestaw_suplementów!-t638787.html

ogólnie poszperaj tu:
https://www.sfd.pl/Badania_naukowe-f740.html


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-12-08 17:40:58

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Dzięki wielkie, bardzo, ale to bardzo pomógł mi ten temat wszystko pięknie rozpisane :) A tak jeszcze zapytam przy okazji, co polecacie z tych produktów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
Jak chcesz cos ekstra mozna pobawic sie daa, atd czy 6 bromo z pogranicza supli.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 72 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 390
Uwazaj na hmb bo to ponoc mocne jest :):):)

Stary jezeli trenujesz naturalnie to wiedz,ze aby robic jakikolwiek progres musisz robic wszystko na 100% czyli zbilansowane posilki codziennie, sen ( zadnego melanzowania) malo alkoholu a najlepiej w ogole, sporo snu i treningi - moga byc nawet 2-3 w tygodniu, ale zrobione na 100 % bez pogawedek, ogarnac plan i do domu
Takze nie szukaj ratunku w suplach ,traktuj je jako dodatek, bo to marne +5% do sukcesu
A sterydy powinni brac ludzie, ktorzy chca brac udzial w zawodach - takie jest moze zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Cholera, w wyżej wymienionym poście jest naprawde długa lista produktów, lecz niestety jedyne co znalazłem to Booster Teścia z listy, INHIBITOR AROMATAZY nie mogę znaleźć, KWAS ARACHIDYNOWY także i blokera kortyzolu też;/ i czy (jako bloker kortyzolu może być FITMAX BCAA IMMUNO, w wyszukiwarce tylko to mi wyszukało jak na razie ;/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
inhibitor np atd jak pisalem
bloker kortyzolu witamina c, aczkolwiek tutaj by byl ostrozny ze zbijaniem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Fusion 6 bromo, nie mogę tego rozszyfrować, jest to inhibitor enzymu aromatazy tak? Pozniej jako Booster testosteronu ew, PCT co komu potrzebne. z tematu podanego wyżej ....->Opcja numer 1 (absolutne minimum a tym samym podstawa!):
BOOSTER TESTOSTERONU+INHIBITOR AROMATAZY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Czyli jak to rozumieć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie stacka i mono

Następny temat

czy można łączyć te 2 suple

WHEY premium