SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+hmb+glucosamine+tauryna+zma

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1117
Mam pytanko czy taka mieszanka jest dopuszczalna i czy wogole ma sens. Czy przypadkiem jedno nie wyklucza dzialania drugiego. Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
to dobre i wartościowe połączenie!
hmb, jakkolwiek uznawane jest za suplement bezwartościowy to w połączeniu z kreatyną może mieć sens.
reszta suplementów jest również bardzo przydatna.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1117
A jak sie ma wapn do zma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
nie powinno sie laczyc cynku/magnezu z wapniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1117
I slyszaLem jeszcze cos takiego ze nie wolno pic kawy podczas brania kreatyny bo ona ja wyplukuje. Moze ktos wie cos na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jesli dawka wapnia jest nbiewielka = to nic sie nie stanie - matw sie jesli te dawki beda powyzej 1g...
co do kreatyny - jelsi pijesz kawe - po prsto zrob odstep pomiedyz kawa a kreatyna - i nie przejmuj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1117
Mam jeszcze jedno pytanko?
Chodzi mi przede wszystkim o zbicie tkanki tluszczowej i przyrost miesni(chyba jak kazdemu). Czy ktos wie czy dobrze dobralem suplementy i czego mi jeszcze brakuje (suplementy wymienione w temacie). Moze wam sie przydadza te informacje ze trenowalem 1,5 roku potem mialem 8 mies wolnego i od dwoch miesiecy cwicze spowrotem. Bralem wtedy kreatyne z hmb. Narazie chce wrucic do poprzednich rekordow zanim zaczne cos brac. Diete mam ukierunkowana gluwnie na ryzyk i "chude kuraki"itp. Ja mysle ze potrzebne jeszcze cos na spalanie tluszczyku ale moge sie mylic?

Dzieki za rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Sluchaj - musisz sobie uswiadomic dosyc wazna rzecz - amator bez dopingu - wlasciwie nie bedzie potafil jednoczesnie spalac tluszczu i zaraz budowac miesni - jest to teoretycznie mozliwe dla kogos kto dopiero zaczyna treningi - oraz dlka kogos kto powraca po dluugiej przerwie - ale nawet wtedy ten okres w ktorym jest to możliwe doosiągnięcia jest dosyć krótki.
Musisz więc w takim razie - wyznaczyć sobie cel - czy chcesz spalać tkanke tłuszczową czy budować mięśnie. Później martw sie o suplementy oraz - podstawowo - o diete i ćwiczenia.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ULTRA WHEY 80

Następny temat

ILE ORGANIZM MOZE NA RAZ PRZYJAC BIALKA?

WHEY premium