SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukozamina - wyniki badań dla zainteresowanych

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
sam zakupilem i zobaczymy efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
U mnie się właśnie odezwały kolana, więc po lekturze tego tematu kupuję chyba Animal Flex'a. Dzięki .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
Pytanie: Mam Glukozaminę ważną do kwietnia 2008 mam tego na ok. 3 miesiące czy mogę ją brać przez te 3 miechy czy tyle po terminie ważności już lepiej nie? Aha chodzi tylko o termin ważności a nie o tym czy działa czy nie.
Pozdr.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
Ja mialem podobnie jak kolega zerwane wiezadlo w kolanie tez ACL tylko ze na operacje czekalem dosc dlugo i w czasie tych oczekiwan zdazalo sie ze czasami kolanko wyskoczylo( kto mial z tym doczynienia to wie o co chodzi) i przed dlugi okres czasu pozniej mialem roznego rodzaju bole w kolanie od kłucia do ucisków itd. kupilem wtedy joint therapy mala puszke na 30 dni tak na probe i musze powiedziec ze efekty byly rewelacyjne. nie mowie tu o tym ze kolano mi sie samo naprawilo lub cos w tym rodzaju ale wszelkie bole minely, po operacji bralem jeszcze flex'a ale nie wspominam go zbyt dobrze praktycznie nie czulem jego dzialania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 169
witam, mam 15 lat i jestem dosyć aktywny gram w gałę ćwiczę regularnie na w-f sylwetka typowo lekkoatletyczna od jakiegoś roku bolą mnie kolana(przed pojawieniem sie bólu robiłęm troche przysiadów ale raczej bez obciążenia ,a jeśli z obciążeniem to nie wielkim) robiłem pompki podciąganie na drązku. Teraz od jakiegoś czasu zaczeły mnie bolec łokcie,nadgarstki,barki wczoraj zaczełem czuć bóle w stawach skokowych. Przed pojawieniem się bólu w kazdym w wypadku stwy mi zwyczajnie strzelały ,a z czasem zaczą temu towarzyszyć ból. byłe, u ortopedy przepisał póki co glukozamine miałęm wczoraj USG kolana i radiolog nic niepokojącego nie widzi.Co to może być? Czekam na odpowiedzi Pzdr.

Hala Madrid!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zrob badania krwi. OB i ASO. przyczyn moze byc wiele. nawet dieta, albo fakjt ze szybko rosniesz moze bys wspolprzyczyna problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no wyniki badań mówią same za siebie

ale
na strzleanie i pobolewanie pomogła mi ojcu i paru znajomym (glukozamina z msm) i osobiście o czasu do czasu jak zaczyna mi znowy strzleąc w stawach to biorę i przestaje ale po kilku miechach znowu to smao, więc tak raz do 2 razy w roku biore po 1 pudełku po 120 caps glukozaminy i msm i biorę przez dwa miechy i ze strzelaniem i jakimiś "rwaniami" w stawach mam całkowity spokój

za ta cene moge sobie pozwolić przynajmniej nic mi nie strzela w stawach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zauważ, że wyniki badań mówią jedynie o glukozaminie. trudno dokonywać jakiegos przełożenia i wyrokowac jak sprawdzać się preparaty wieloskladnikowe, w tym polaczenie gluco+MSM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Ja też będe brał glucosamine bo jak robie siady to skrzypi cos w kolanach .

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
pierwsze 2 razy brałem samą glukozaminę, dopiero później dorzuciłem msm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP + Xpand

Następny temat

Pytanie :P

WHEY premium