SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Geranium - pierwszy raz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Witam mam 31 lat waze okolo 98kg/190cm i mam juz przetestowane sporo rzeczy. Ostatnio coraz gorzej z motywacja po 8 czasami 10 godzinach pracy, brak sily i psychiki do treningow co przeklada sie na olewanie cwiczen. Chcialem sprobowac czegos z gera, kolega grubasek jedzie na mesomorphie tym pierwszym z gera i w pol roku zmienil sie nie do poznania. Obecnie robi dwa treningi dziennie silownia potem mma i ma niekonczace sie poklady energii i sily, po prostu predator :) Chcialem sie zapytac co byscie polecali na pierwszy kontakt, solo czy ten meso? moze cos innego? napewno zaczne od jakis malych dawek zeby zobaczyc tolerancje ale nie moge sie zdecydowac na cos konkretnego lub gerke solo?
dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
sprobuj meso zatem, zacznij od 1/3 porcji i kontroluj tolerancje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
zastanawiam sie jeszcze nad czysta gera w tab po 60mg tez dziala czy lepiej w stacku?? ile gery siedzi w meso na porcji?? 150 tab czystej gery w tej samej cenie co meso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno w meso jest jeszcze sporo innych skladnikow typowych pre i na pompe . Osobiscie wole stacki niz osobno ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
sama gera tez zadzaiala inaczej jak np w polaczeniu z kofeiną w pre-w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
wlasnie ja mam problem z kofeina maxymalna dawka to 150mg gdzie czuje sie komfortowo wiecej sprawia juz telepanie serca problemy ze spaniem itd dlatego nie wiem jak to zrobic zeby bylo dobrze ciekawe ile kofy siedzi w meso na porcji pewnie wp***u....z drugiej strony nigdy nie bralem gery i niewiem jak zareaguje. Jakis typ na allegro sprzedaje pojedyncze tabsy z czysta gera 60mg zastanwiam sie czy nie sprobowac tego tylko czy 60mg to nie za duzo na pierwszy strzal. Czysta gera powinna dzialac bardziej lajtowo niz w stacku z kofa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
solo bedzie dzialac lzej
jednak jak po kofie masz problemy to nie wiem czy gera to dobry pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 259 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6369
każdy stack będzie bardziej kopal niz gera solo bo wiekszosc ma sporo kofy to nie jest tak ze po geranium czy efce bedziesz chodził jak rakieta kazdy jest inny ma inny tryb zycia i pracy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 259 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6369
jednego poklepie drugiego nie na mnie takie rzeczy jak gera efka czy joszka słabo działają
tzn coś klepię ale zebym latał jak perszing to nie być moze Cię poklepie albo spróbuj coś bardziej lajtowego skoro od kofy cie trzącha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
znaczy sie po wysokich dawkach kofy 200+ serducho szybko bije i czuje nadpobudliwosc ale nie zebym zjezdzal po prostu nie czuje sie komfortowo. Co dziwne kaw moge wypic 5 i nie czuje serca wogole wiec to tylko wersja kapsulkowa mnie klepie. Gerka to zupelnie inna bajka wiec chce sprobowac moze dobrze zaakceptuje chce tylko zaczac od malej dawki w stacku albo walna solo tylko dawki w tabsach nie mozna kontrolowac no masz suche 60mg i tyle, meso moge wziasc i 5g na poczatek bo jest w prochu tylko nie wiem ile tam siedzi gery i kofy bo maja zastrzeżona mieszanke.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 99
Jakie geranium polecacie bo na allegro znalazłem kilka.Wnioskuje po wypowiedziach widze ze lepiejn w stacku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jednorazowy shot na stres podczas zawodów. Co na stres?

Następny temat

SFD Beta alanina ile to jedna porcja?

WHEY premium