SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flex Wheeler aktualna forma

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Nie wiem facet dlaczego się uwziąłes na mnie?? Mówie że marnie wyglądają to marnie to jest moje zdanie jeżeli Ci sie nie podoba to nie komentuj i najlepiej mnie nie podsumowywuj to jest moje zdanie a forum jest po to by wyrażać swoje zdanie na ten temat. Gdybym miał tyle syntholu co On mialbym tyle samo więc nie masz wogóle racji a to że sobie jak narazie trenuje dość luźno i mój obwód ramienia wynosi niecałe 40 cm to nie oznacza że nie mogę powiedzieć że Flex wygląda marnie...
Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
powiadasz marnie ? pewnie łape ma 2 razy taką jak twoja ale***** ty sądzisz dalej ze marnie wygląda

to nie zmienia faktu że wygląda marnie (wg mnie też)

zrób to samo mając jedną nerke i to nie swoją , trudno aby teraz miał być *******ny po co mu to


to też nie zmienia faktu że teraz wygląda marnie

PS. weź ty sie czemon lepiej ogarnij w końcu bo ośmieszasz sie swoją logiką (nie tylko w tym temacie)

Zmieniony przez - Nicze w dniu 2009-07-22 00:03:42

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23619
Co poniektórzy mają ostro nawa..lone we łbie. Facet jest po 40, ma jedną nerke i to nie swoją. Co on ma wyglądać jak Coleman, który sika anabolikami, psychotropami i innym ścierwem do kibla. Założe się, że większość krytykujących po 40 będzie panem z wąsem z brzuszkiem gdzie życie będzie się toczyło wokół praca, dom, pilot, sex raz w tygodniu ( przy zgaszonych światłach, wiagra )i kościół. Jak na swój wiek i przejścia jakich doznał wygląda zaje...biście. Tyle w tym temacie.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
nawet jeśli, to i tak obecna forma Flex'a mi nie imponuje

PS. Dlatego pisze, że wygląda marnie, co nie zmienia faktu, że w porównaniu do większości facetów w jego wieku ćwiczących na siłce wygląda lepiej. Pisze z tego punktu widzenia bo mam odniesienie do wyglądu innych ludzi w jego wieku, którzy są w tej mniejszczości, z którymi Flex w porównaniach wyglądałby dosyć marnie

Zmieniony przez - Nicze w dniu 2009-07-22 02:59:58

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
szkoda słów

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 342 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4443


taka foteczke podrzuce!moja tapetka na pulpicie;))dawna sylwetka flexa jest dla mnie perfekcyjna...kto by pomyslal ze tak skonczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
kozacka fota, tez ja mialem kiedys na pulpicie :)
ps. ciekawe jak flex odnosi sie do transformacji kevina? macie jakies linki do wypowiedzi itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Haaa a ja mialem takie buty And1 :D tyle ze z granatowymi wstawkami :D pierwsze jakie wyszly.. :D echh piękne czasy.. :D

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
kto by pomyslal ze tak skonczy...

a jak on niby skonczyl ?
zdrowie a dokladnie jego ubytki w tym sporcie sa czyms z czym trzeba sie liczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 342 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4443
skonczyl jako namiastka siebie sprzed paru lat!jeszcze te nienaturalne lapy przy malych barkach i klatce ....!a co do zdrowia a konkretnie tych ubytkow swietnym przykladem kolega flexa po fachu kev levrone-tak samo sie posypal zdrowotnie ale jakos nie wyglada jak syntholowe****wie co!nie chce obrazac flexa ale cos mu sie we lbie po***alo hyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Romania Pro Grand Prix 2008

Następny temat

Muscular Development TEAM Super Star Seminar!

WHEY premium