SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekto z niskim teściem. Możliwe?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

75

Wzrost

178

Obwód ramienia

36 (nadgarstek 15cm)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B20% WW50% T30%

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

300mg e5d enanthan 11 tygodni

Opisz swój plan treningowy

SPlit 12s duze 9s male

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4mc

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik z oponką

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

rzadkie owlosienie

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Witajcie.
Od 2ch lat ledwo co złapałem pare (4?) kg, trzymając dietę rygorystycznie, jedząc w granicach 3500-4500kcal (glównie 3800)
Te 4kg, to także z 5cm w pasie dodatkowe, więc średnio się zbudowałem, wyglądem lekko może przypominam początkującego pływaka

Zrobiłem sobie 11tyg enana i nagle masa leciała jak szalona, co prawda 12kg, po cyklu z 7 spadło, wraz z tym powrót do mormalnośći, czyli
Teść na cyklu 12.6 przy max 8. Ogólnie przed i po 3 przy 2.4 minimalnym.

Diete miałem wieeeeele razy sprawdzane, poprawiane przez forumowiczów, wspólnie układane z dietetykiem(raz mialem taki bilans kaloryczny ze 1cm w pasie w tydzien do przodu leciał, a mięsnie ani drgneły) płatnym, trening wraz z trenerem.
Sen 7-8h dziennie
Suplementacja prozdrowotna
Praca lekkofizyczna

Czy tak jest ze ekto, z niskim testosteronem prawie wcale nie może łapać masy?
Znam zasady żywieniowe, przestrzegam ich CZY WINĄ ZŁYCH PRZYROSTÓW MOŻĘ BYĆ NISKI POZIOM TEŚCIA?


Tylko na cyklu czułem że rosnę, a teraz znów dzienne otępienia, ospania ;(

Chce wrócic do ćwiczeń (miesiąc regeneracji) i wskoczyć na drugi cykl, najprawdopoobniej 30mg mety 1-4 i 1-12 enan po 500mg e3d., do odbloku użyję clomida i hcg.


---Ogólnie to, po alko, jak już piję każdego chciałbym bić;/
---jak jade autem roboczym a jakaś ładna dziewczyna przejdzie koło szyby - czuje się jak wilk wstadzie niepelnosprawnych owieczek
---problemy z pamiecia, koncentracja
---zmeczenie, sennośc, brach chęci do rywalizacji
---nie miewam od dłuższego czasu porannych namiotów, czasem chęc na seks jest

Zmieniony przez - david13 w dniu 2014-12-04 13:20:07

Zmieniony przez - david13 w dniu 2014-12-04 13:21:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie trzymaj sie jakis regulek ze 40/40/20...bez saadaj bialko 2gr kmc wegle wysoko skoro ciezko przytyc,napewno z 5-6gr i tl ok 1gr i zwiekszaj..pamietaj zeby obserwowac i robic rotacje ww i tl,jak zalwa pas t np zmniejsz ww a zwieksz tl albo np zwieksz aeroby...sa rozbe sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
---jak jade autem roboczym a jakaś ładna dziewczyna przejdzie koło szyby - czuje się jak wilk wstadzie niepelnosprawnych owieczek - możesz to rozwinąć bo nie zrozumiałem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Zwiększ kalorycznosc chłopaku..Skoro micha trening i sen jest ok to nie ma szans byś nie robił (masy) Daj sobie czasu nie ma nic na szybko. W twoim przypadku jakies przerwy to imo nieporozumienie.

I nie zakładaj kolejnego tematu do kolejnych pytań...

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3228
3800 kal i przy 70 kg i nie przybierać na masie? :o
Może Twoje przeznaczenie wybrało inną ścieżkę dla Ciebie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
to moze lepiej wskoczyc na HRT i mieć spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
@Michail2008
To znaczy, że jestem na każdą "ładniejsza" w ciul napalony, a w domu moja czeka.
@MARCIN n2o
Zwiekszalem nawet 4.5k było i nic, a przy 3.6 rosło i przy 4.000 kcal przestało, i koło 5 jadłem i nic.
@Steffana
Szukam właśniue przyczyny..
@splitx
HRT?Nie moge nic o tym znalezc, co to?

Zmieniony przez - david13 w dniu 2014-12-04 22:08:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3228
Może masz tasiemca? Hahah nie no nie mam pomysłu, dziwna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Dziwne jeżeli jest tak jak piszesz. Ilość żarcia musi ruszyć nie ma bata. Podbijaj kalorie tłuszczem.
Przyjmujac takak ilosć żarcia musisz rosnac. rozłóż to na 7-8 posiłków .

Wrzuć swoją miche tutaj do tematu.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Nie rozumiem,chcesz na 1ms sie odblokowac i znow zrobic cykl?
To ze 1sze w pas szlo, to mysle ze to przyczyna tego ze kiepsko reagujesz na weglowodany i powinienes je wrzuac tylko po treningu. 2Ga zlota zasada, ze ww albo tluszcze, nigdy nie laczyc duzych ilosci ww z duza iloscia tluszczy, a duza ilosc tluszczy w ogole z weglami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wrzuc tutaj co wczoraj zjadles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
eh no diete mam dobra. Obecnie na l4 jestem wiec 3600 kcal
1.Owsiane, jajka, pol kostki twarogu migdaly
2.warzywa, grahamki, serek wiejski
3. ryz miesko,
4. - po treningu ryz, warzywa, rybka
5. na noc twarog, warzywko, oliwka
Nie bede wklejal z potreningu pl, bo wszystko licze w zeszytach. Ale tak jak mowie, 20% t 30% b 50%ww i 3700~kcal

Zmienilem trening z split na fbw 5x5t typowy na sile (jestem ekto)

@zapomnijx4
Wrzucac z 400g wegli tylko po treningu?:D do rana bym nie zjadl hehe

Moge np dostarczyc z 1000 kalorii z SAMEJ OLIWY (kaloryczna) - ja kto sie moze odbic na zdrowiu, przyrostach?

Zmieniony przez - david13 w dniu 2014-12-05 16:30:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG

Następny temat

Problem z libido

WHEY premium