SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z niskim teściem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1518
Witam
Mam drobny problem otóż ćwiczę od kilku lat na siłowni dość sumiennie kilka dobrych planów treningowych już za mną dieta momentami była przestrzegana co do grama przez 70% czasu który ćwiczę a efekty powalające czyli prawie żadne
Kilka miechów temu bylem zrobic badania teścia przy normie 180/860 mam 240 przy okazji mialem robione inne badania i zbijaną prolaktyne bo była za wysoka.jakies tabsy na pobudzenie jąder dostałęm poźniej kolejne badanie teść 260 i kolejne 220... Endo twierdzi że teść niby jak dla dużo starszej osoby ale nie ma co ruszać i tu mam pytanie do Was czy taki teść jest winowajca moich za***istych osiągów i czy iść do innego endo czy dać spokój i walczyć z takim jaki jest ?tzn czy mozna liczyc na jakies efekty z takim teściem?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 80

Wzrost: 182

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: -

Ilość spożywanego białka: 3

Ilość spożywanych węglowodanów: 6

Ilość spożywanych tłuszczów: 1

Opis przebytych cykli sterydowych: BRAK

Trening: Masowy

Cel cyklu: -

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): -

Stan zdrowia: OK

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: -

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -

Zmieniony przez - Respekt w dniu 2010-03-18 16:53:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
taki mam zamiar, chociaz tez wydaje mi sie, ze chodzi o psychike ale moze ktos tu mial cos podobnego i moze powiedziec czym jeszcze moze to byc spowodowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24365 Napisanych postów 68058 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537705
dieta momentami była przestrzegana co do grama przez 70% czasu który ćwiczę a efekty powalające czyli prawie żadne

w niczym innym winy bym nie szukal jak w diecie, ona odgrywa kluczowa role, no moze ew. w treningu (popalenie miesa etc.)

na poczatku przygody z silka tez nie sadzilem ze dieta najwazniejsza, ale z czasem stwierdzisz ze bez niej nic sie nie osiagnie, jedynie retencje

najwazniejsze ze test masz w normie, fakt dolna granica ale tragedii nie ma, jesli bylo by nizej niz minimum wtedy by byly powodu do zmartwien

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1518
Zgadzam się z Tobą w 100% że dieta to podstawa.W moim ponad 3 letnim stażu powiedzmy przez okres 2 lat utrzymywalem dietę nie tylko swoja ale również rozpisana przez dietetyka i jedynym efektem przy podbiciu kalori było przybranie fatu w szczegolności na klacie, którego później żadna redukcja nie była w stanie zbić.To może zdemotywować i zaczynam szukać gdzieś przyczyny i jak narazie mi nasuwa się teść i dziwne zachwiania prolaktyny.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
ja miałem też dolną granice testa ale jakoś rosło , teraz mam pewnie dużo powyżej normy i rośnie jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
Jaki masz pozim prolaktyny? Jak ja zbijasz? Jestes endomofrikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1518
Tak jestem endo a prolaktyne zbijalem bromergonem
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
Ile masz prolaktyny?

Jaki powod podwyzszonego poziomu? Przysadke sprawdzales rezonansem?

Ogolnie kombinacja endo + wysoka prolaktyna (niski test) = przesrane. Mozesz wypruwac flaki na treningach, trzymac diete i goowno zdzialasz. Mase zlapiesz zatluszczona, na redukcji najpierw stracisz miesien i nawet chudy bedziesz tlusty. IMO jedyny sensowny cel (bez dopingu) to silny mis - taki Fedor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1518
Przyasdki nie sprawdzałem mój endo od razu przywalil mi bromo na zbiecie prolaktyny i po czasie poziom spadl do granic normy.Za niedługo zrobie badania czy trzyma się w tych granicach czy rośnie.
I jeszcze jak byś mógł przetłumaczyć Toje ostatnie zdanie bo ostro poleciałeś slangiem IMO wiem co znaczy ale "mis" i "fedor" to już czary
Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
Zrob sobie rezonans przysadki. Przy podniesionej prolaktynie prawdopodobienstwo gruczolaka jest wysokie. Znajac jego rozmiar bedziesz wiedzial, jak reaguje na leczenie. Bo samo zbijanie prolaktyny to za malo, jesli gruczolak sie nie zmniejsza.

Mis to facet o misiowatej budowie :) Taki poteznie zbudowany, ale przy tym nalany tluszczem. Z kolei Fedor to taki ruski kolo, ktory wszystkim klepie i wlasnie tak jest zbudowany. Wpisz sobie w YouTube "Fedor Emelianenko" i wszystko jasne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
kup jakies bustery testa animal stack z novedex xt spradza sie super
dla pocieszenia powiem ci ze ja robilem teraz badania i mam 182 gdzie norma zaczyna sie od 166 wiec nie masz sie czym lamac

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
Jak przyczyna niskiego testa jest podwyzszona prolaktyna, to booster nie pomoze, bo wysoka prolaktyna zaburza proporcje LH do FSH (zamiast w miare rowno, FSH jest znacznie wyzsze niz LH) a to przeklada sie na utrudniona stymulacje jader do produkcji testa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Oma + meta

WHEY premium