SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
Hej, mam problem. Mianowicie w mojej miejscowości nie mam MMA. Ale jak za kilka lat wyjadę do liceum w Rzeszowie to tam chyba jest będę miał wtedy 17 lat. Jak myślicie to nie zapuźno? ODPISZCIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
A można wiedzieć jakie masz doświadczenie sportowe/trenerskie?

Bo ja jestem ze sportem, w tym wyczynowym, zwiazana od 5 roku życia, więc już ponad 20 lat, i mam zupełnie inne spostrzeżenia
Życie niestety nie jest sprawiedliwe, i najcięższa praca nie zrobi z przeciętniaka wybitnego mistrza, tak, jak nie uczyni nikogo wielkim pisarzem, muzykiem czy geniuszem biznesu.

PS. Co do Dudka, to pamiętam wywiad sprzed lat z jednym z jego pierwszych trenerów, który m.in. stwierdził, że od razu wiedział, że ma do czynienia z niepospolitym talentem, a że przy okazji bardzo pracowitym, to inna historia.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
jasne że nie za późno! a co masz teraz do wyboru? Jeżeli myślisz o tym poważnie to zacznij się trochę przygotowywać kondycyjnie, siłka, jakieś bieganie, sprinty, rozciągaj się (tylko z głową)

możesz zapisać się na jakikolwiek styl stójkowy bądź parter, to zawsze dobra podstawa do zaczęcia treningu MMA później, stracić na tym nie stracisz napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie jest za późno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Pewnie że nie jest zapóźno.. ja też jestem w Twoim wieku.
Trenuje boks nie bede w tym siedział nie wiadomo ile też za jakiś czas coś zmienie.
Pozdro.

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
Ale czy w tym wieku czyli 17 lat moge coś osiągnąć bo chce iść na zawodostwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
heh no pewnie że możesz. 17 lat to dobry wiek do rozpoczęcia MMA. Jeśli masz talent, zacięcie i duże cojones, to wystarczy w zupełności żeby coś osiągnąć.

PS. Coś czuję że jak dostaniesz pare razy po twarzy to zmienisz zdanie co do zawodowstwa.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2008-04-23 16:59:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
PS. Coś czuję że jak dostaniesz pare razy po twarzy to zmienisz zdanie co do zawodowstwa.

Raczej nie wydaje mi się żeby na tym polegała kwestia... prawda jest taka, że jeżeli ktoś naprawdę podchodzi poważnie do sportów walki amatorskich to będzie chciał być zawodowcem. Natomiast jezeli ktoś obawia się otrzymywania ciosów to niestety nie poradzi sobie w SW uderzanych ani zawodowo, ani amatorsko, ani nawet rekreacyjnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
O to mi właśnie chodziło. Może okazać się że pomimo chęci psychika okaże się nieprzystosowana do ostrej rywalizacji. Do tego mówienie o zawodowstwie zanim się zacznie trenować jest zabawne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
Właśnie troche się pospieszyłem. Racja, najpierw trening jak mi się spodoba to że moge wygrać na ringu albo porządnie dostać w pysk to dopiero zawodostwo. Ale jeszcze musi być to najważniejsze talent, a to sie okaże na treningach. A ja odrazu maże o UFC czy Pride HAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Zaczynałem w Twoim wieku, ponadto mam znajomego, który zaczął trenoiwać mając 39 lat i daje radę.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Śmiało możesz zaczynać i osiągać naprawde wielkie sukcesy w tym sporcie, przykładem może być mój kumpel zaczął mając 16 lat (byłbyś rok starszy ale rok to nie taka wielka przepaść) po około roku został mistrzem polski w submission wrestling w juniorach do 80kg, po 2 latach treningu (po kolejnym roku) wygrywa amatorskie mistrzostwa polski mma i lige shooto w Toruniu (chyba) i tą ostatnią w Opolu. Gość z Opola - Lutadores Opole na tym shooto w Opolu dostał puchar na najskuteczniejszego zawodnika, także śmiało i życzę powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub MMA

Następny temat

Przeciwnik Randlemana + Josh Barnett na Sengoku II !

WHEY premium