SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dopjerdalamy masę na lato- DT by Arnold225

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Witam wszystkich!
Dla lepszej motywacji i działania postanowiłem założyć dziennik treningowy- abyście wy wszyscy którzy znacie się w tym fachu pomogli mi osiągnąć zamierzony cel. Łącznie może by się uzbierały ze 3 lata treningów, z czego 2/3 były niestetety zmarnowane przez chlanie, małe pojęcie o diecie, i ćwiczenie na siłowni w piwnicy ( jeśli miało by to kogoś ograniczać). Jak na ekto udało mi się zrobić kiedyś dobry cykl z odzywkami i waga doszła do 92kg. W tamtym czasie czyli jakieś półtora roku temu interesowała mnie również siła gdzie na płaskiej było 115, mc 180x2, przysiad 140x2. Moim gł celem na przyszłe 2 miesiące będzie zrobienie kilku kg , no mam cichą nadzieję że około 8kg doyebie

Trening jakim narazie lece to split 3dniowy/ napewno będzie uleał zmianie podczas tych 2 miesięcy,
W tym momencie wzrost: 186cm, waga 77kg
Dziś jest piątek, zrobię plecy+triceps+ mięśnie boczne brzucha
1. mc 10 8 6 progress
2. podciąganie końca sztangi w opadzie 10 8 8
3. ściąganie drążka do klatki 10 10 10
4. szrugsy sztangą 12 12 12

1. francuz siedząc ze sztangą
2. prostowanie ramion na wyciągu
3. prostowanie ramienia z użyciem rączki wyciągu dolnego
wszystko 3 x 10

brzuch- skłony boczne 3x15 na strone

Dzisiejsze posiłki:
1. 100 gr płatków owsianych, 40gr wpc, 20 ml oliwy
2. 3 jaja, masło, chleb razowy, warzywa
3. ryż paraboliczny 100gr, 150gr piersi, warzywa(przedtreningowy)
Przed treningiem porcja Plutonium
Po treningu 70gr gainera mass activator, aminokwasy
4. ryż kurczak tak jak nr 3
5. możliwe że grillowane mięso z kajzerkami(grill :D)
6. 40gr wpc+ oliwa

Kilka zdjęć, resztę dodam na dniach ;




Zmieniony przez - Arnold225 w dniu 2012-06-01 09:26:45



Narazie zapjerdalam do sklepu po szamę, odezwę sie po treningu ;)
Zapraszam wszystkich do śledzenia i udzielania pomocnych rad!



Zmieniony przez - Arnold225 w dniu 2012-06-01 09:30:54

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Został jeszcze jeden posiłek także daje wypiske z dzisiejszego jadlospisu:
120gr płatkow owsianych + 4jajka
po treningu 70 gr gainera
ryz+ kurczak+ warzywa
jw
makaron durum+ biały ser
tuńczyk+ chleb razowy
przed snem jeszcze wejdzie białko+oliwa ;)


Zmieniony przez - Arnold225 w dniu 2012-06-04 20:18:13

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
siedzi sporo miesa musialobyc fajnie przy 90+ bede zagladal pozdrawiam i zapraszam do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Z racji tego że mam dziś cholerne problemy z żołądkiem, trning przekładam na jutro. Niewiem czemu sie tak dzieje że po śniadaniu bełtałem. Posiłki będę starał sie zjeść lecz będą nieco mniejsze. Pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Pij dużo wody żebyś nie odwodnił organizmu podczas wymiotów. Jeżeli Ci się nie poprawi napij się coli i zjedz kilka solonych paluszków powinno pomóc.
Masz zdjęcia z formy jak ważyłeś +90kg?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
wygazowana cola pomaga przy grypie zoladkowej sie przydaje modl sie zeby nie tamto cholerstwo bo masz tydzien z glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Panowie to jakieś zatrucie pokarmowe, wczoraj cały dzień spędziłem w pracy na słońcu i przygrzało troche w dyńke, później 3godz w autobusie i wieczorem możliwe że jakiś huuiowy kebab ;/ zawsze musi coś człowieka dopaść żeby sie nie zabrał za coś co chce. I oby to nie była ta grypa bo chyba iebne ;//



plecy z wagi 85kg jakieś 10 miechów temu
przód jest sprzed połtora roku





Zmieniony przez - Arnold225 w dniu 2012-06-01 16:49:43

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
bardzo proporcjonalna budowa powoli dorzucac i by bylo super no czekamy na powrot do formy i jedziesz do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
dzięki! Trening zacznę od poniedziałku bo przez to wszystko jestem słaby jak nigdy, bebechy bolą ale na szczęście nie jest to grypa żołądkowa. Dziennik powinienem zacząć też od poniedziałku no ale niestety nie przewidziałem tego ;/ Jutro daje sobie jeszcze wolne i w niedziele dieta trzymana na 100%, więcej snu, i jazda ;) pozdro i zapraszam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Plegar dobrze rozwinięty był zresztą jak i klata. Teraz będzie Ci może prościej do takiej formy wrócić.
Powodzenia.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz "kapturów" ;) Jakbyś je dobudował sylwetka byłaby lepsza. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Ogólnie u mnie do poprawy jest masa mięśni brzucha, bicepsy, przednia część łydek, grubość ud więc nad tymi partiami będę teraz najbardziej pracował.
Dzis już czuję się lepiej ale żołądek mam sformatowany takze jem ale dzisiaj przez połowe tego co powinienem- czyli normalne żarcie a nie w proszku, rano wypiłem tylko aminokwasy. Już sie nie mogę doczekać poniedziałku!

I foto przesyłki która niedawno przyszła ;)







Zmieniony przez - Arnold225 w dniu 2012-06-02 12:03:21

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba! Podstawowy trening prośba!

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium