SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego trenuje nogi?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26679

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
U mnie wystepuje problem kontuzji, bo jestem po 2 ciezszych urazach kolana, prawego. Nogi staram sie cwiczyc podstawowymi cwiczeniami takimi jak prostowanie i uginanie nog, z pomoca przyzadow przy laweczce, nie duzymi obciazeniami. Lewa noge mam zdrowa i silna, ale nie nakladam na nia nacisku - nie chce doprowadzic do dysproporcji jeszcze wiekszej niz mam.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Thiago: ściągnij sobie Virtual Duba i w nim obracaj filmiki (Video/Filters/Add/Rotate).

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Saib wielkie dzieki, wreszcie dogodze Wodynowi!
PS. Kto opiekuje sie babcia?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Ja nogi trenuje jako jedyny na siłowni. Chodzę na siłke z wujkiem, który na płaskiej wyciska równe 200KG, a nóg nie ćwiczy wcale i wygląda jak kompletna ciota i karykatura kulturysty...

Zmieniony przez - Byqu w dniu 2006-12-27 23:35:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
pozdrow wujka... ciekawe jak nogi wytrzymuja dzwiganie klaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
W sumie to ankieta wychodzi dość dobrze, poza żartem z babcią; ciekawe czy koledzy wogóle cokolwiek ćwiczą przez brak czasu..
Silne nogi to podstawa. Nawet przy przenoszeniu cieżarów to jest odczuwalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nie w pore ta ankieta
bo juz po sezonie
wiec sezonowców nie ma
i nie ma kto zaznaczac ze opiekuje sie babcia
hrhr

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Moze i jest poza sezonem, ale 10% ankietowanych zaznaczylo wlasnie ta opcje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
W ankiecie brakuje jednej opcji jak dla mnie.
"-Trenuję nogi okazjonalnie.(od czasu do czasu)"
Jest to opcja obserwowana bardzo czesto na silowni.
Sam rowniez ladnych parę latek temu, w zaleznosci od tego jakie bylo podejscie do treningow,
czesto odpuszczalem trening nog.
Owszem trenowalem je regularnie, jesli trening byl rozplanowany i cele byly jasno wyznaczone.
Jesli jednak podejscie do treningow bylo na zasadzie
"trzeba sie poruszac zeby nie zardzewiec", a silownia odwiedzana byla okazjonalnie,
to nogi byly najczesciej odpuszczaną partią.
Lenistwo podpowiadalo ze wystarczy przeciez pobiegac,pograc w pilke czy pojezdzic na rowerku i "jakoś to będzie".

pozdrawiam

edit:zeby nie bylo:od 4 miesiecy poniewaz znow silownia jest na powaznie nogi sa oczywiscie trenowane regularnie i taka opcje zaznaczylem


Zmieniony przez - r4q w dniu 2006-12-28 22:46:14

Zmieniony przez - r4q w dniu 2006-12-28 22:47:48

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Trening nóg to najcięższy trening na siłownii. Po ostrym treningu klaty na drugi dzień normalnie funkcjonujesz, natomiast w przypadku mięsni nóg cały następny dzień czujesz się nieswojo- stąpasz niepewnie bo mięśnie nóg osłabione wczorajszym treningiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie za duzo na jednym treningu?

Następny temat

METODYKA TRENINGU : PROGRESJA A STRES

WHEY premium