SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję tkanki tłuszczowej.Pomoc i wskazówki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1557

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja tkanki tłuszczowej do minimum

Waga

91kg

Wzrost

185cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Pon-pt szkoła od 8 do 15. Trening zazwyczaj 16:30-17 i trwa 1,5h

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Bieganie na bieżni.Około 80 minut dziennie(pon-pt) Dojazdy rowerem

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Brak

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 243
Witam.Ze względów zdrowotnych musiałem zaprzestać treningów siłowych(+aerobów) pół roku temu i choć zawsze miałem słabą sylwetkę pełną tłuszczu,to w miarę ją akceptowałem. Niestety po zaprzestaniu,nie mogłem robić kompletnie nic i bardzo się zapuściłem. W końcu jak zdrowie pozwoliło zdecydowałem wziąć się ostro za siebie.Główny cel,to redukcja tkanki tłuszczowej do minimum. Od dwóch tygodni chodzę biegać codziennie od poniedziałku do piątku,około 80 minut,pół godziny przed treningiem biorę 2x thermospeed extreme.
Z mojej wiedzy wiem,że minimum 30min treningu z tętnem 140-160(?) umożliwiającym swobodne rozmawianie.Jeżeli jestem w błędzie proszę o poprawienie mnie. Tyle by było o samej historii i treningu.

Poniżej zamieszczam moją rozpisaną dietę,lecz bez kolacji ponieważ kompletnie nie mam pomysłu jak ją ustawić i nie wiem czy poprzednie posiłki są zrobione dobrze.Takie śniadanie stosuję już długo i mi odpowiada. Niestety jem je o 11:15(serek,banan i wafle ryżowe 3) a o 13 pozostałe 2 wafle,wiem,że dosyć późno no ale wtedy mogę i już się przyzwyczaiłem.Drugi posiłek przed treningiem około 16,trzeci ciut po 18 i kolacje planuję na 21 ponieważ chodzę spać w okolicach północy.

Dzienne zapotrzebowanie na kalorie: 2640 kcal
Dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz: 88 g
Dzienne zapotrzebowanie na białko: 165 g
Dzienne zapotrzebowanie na węglowodany: 297 g

W tych głównych posiłkach nie dodałem tłuszczy na których będę przygotowywał kurczaka.Będzie to albo oliwa z oliwek,albo margaryna.W rozpisce wyszło ich mało,więc proszę pamiętać o tym,że są tylko nie wiem jakie dokładne ilości.

Surówkę wybrałem gotową w takich opakowaniach po 300g,która starczy na 2-3 posiłki.

Wszystko rozpisywałem sam i mam świadomość,że może być zrobione to źle,dlatego też założyłem ten temat.Liczę na pomoc i cenne wskazówki co zmienić oraz jak efektywnie połączyć trening z tą ułożoną dietą,aby pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie:https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest. Możesz zakupić sobie wpc np. :https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html ułatwi w trzymaniu diety a przepisy z użyciem białka znajdziesz tu : https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html .
Skorzystaj na nowo z powyższych linków gdyż ilość spożytych kalorii przez Ciebie jest za niska i to bardzo .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 243
Dzienne zapotrzebowanie już dodawałem,więc nie rozumiem po co mam robić to jeszcze raz.
Zrzut zrobiony wedle życzenia. A co do małych ilości kalorii,to właśnie się po to zwracam,aby uzyskać pomoc..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny ;)

Następny temat

Wsparcie dietetyczne

WHEY premium