SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę dla wegetarianina do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16719
Cześć, tak jak w temacie.
Wiek: 17
Wzrost: 180
Waga: 67

Dzięki serdeczne za pomoc :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Szczerze to z twoim podejściem nie wróże ci wielkiej, baaa nawet jakiejkolwiek kariery w kulturystyce. Tu nie ma miejsca na jakieś wybrzydzanie, a to że masz mały żołądek to wystarczy go tylko rozciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Dieta ok - ale czy nie masz za dużo kcal wyliczonych?
Jaka jest liczba wyjściowa i ile dodałeś?
Pamiętaj o warzywach w diecie . I dodaj ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16719
Z kaloriami nie wiem, jak mnie podleję to obetnę, ale ryb też nie jem :/ Zero mięsa, zero ryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
rozpisz godziny normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16719
Proszę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
w przedtreningowym daj białko szbciej wchłanialne, potreningowy masakryczny, dajod razu banana po trenie a chwile po tym normalny posiłek, ww złożone z dobrym jakościowo białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16719
Czyli co mam niby dać? Mniej więcej jaki posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16719
Nie dam rady, po makaronie wcisnąć w siebie jeszcze ryż, dlatego wybrałem gainera. Jakieś inne opcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
posiłek potreningowy to najważniejszy posiłek a ty jakiś cukier dajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16719
Nie rozumiem inni używają gainera jako potreningówka i jakoś wszystko jest dobrze, nie każdego stać na dobrą dietę i na wpierniczanie nie wiadomo ile. Czy ktoś inny mógłby również się wypowiedzieć?

Zresztą makaron mam zamiar zamieniać codziennie czy to na ryż czy to na kaszę.

Zmieniony przez - Hantek w dniu 2014-04-17 17:37:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak mozliwosci "dokladnej diety"

Następny temat

Czy od codziennych ćwiczeń można przytyć?

WHEY premium