SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masowa 73 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
Dieta na mase, na wage 73 kg
2,3 gB
5,5 gW
1,1gT

Ilosc kCal 3000

Jednodniowa, nieurozmaicana w tygodniu z braku srodkow, jedynie posilki beda w innych kolejnosciach ;)Diete chce oprzec w wiekszosci na platkach owsianych, zwyklych i blyskawicznych(maja wyzszy IG).

1) płatki owsiane 110g(ktore beda wlasciwe z rana, o wyzszym czy nizszym IG?)
jaja kurze całe 120g
Razem: 28 gB 20 gT 77,5 gW

2) chleb zytni razowy 100g
ser gouda 40g
szynka wiejska 20g
Razem: 20 gB 15 gT 52 gW

3) przed treningiem
platki owsiane 120g (z nizszym czy wyzszym IG?)
piers z kurczaka 100g
Razem: 36 gB 10 gT 83 gW

4) zaraz po treningu 50g Glukozy
30min po treningu
platki owsiane 120g (z nizszym czy wyzszym IG?, zapewne z wyzszym?)
piers z kurczaka 100g
Razem: 36 gB 10 gT 133 gW

5) chleb zytni razowy 100g
ser gouda 40g
szynka wiejska 20g
Razem: 20 gB 15 gT 52 gW

6) ser twarogowy poltlusty 150g
oliwa z oliwek 5g
Razem: 28 gB 12 gT 5 gW

Powiedzcie czy moga byc platki owsiane zamiast ryzu, bardzo mi na tym zalezy ze wzgledu na pieniadze, aha i jeszcze jedno pytanie, czy jak pozniej po tej diecie zmienilbym wartosci na 2,3 gB 3 gW i 2,2gT i dodał aeroby to by ladnie tluszcz zszedl?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
heh czyli pomylily mi sie zasady ;) abonament nie dla mnie, ale i tak sog duchowy, tym razem wejdzie ;) dzieki jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
zero warzyw zero owoców tranu omega 3 ryb nic nie widać przed treningiem zamiast płatków do kuraka daj ryż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
dlaczego nie dawac platkow? warzywa i owoce beda, nie dodalem ich bo chodzilo mi bardziej o konkrety, powtarzam czemu nie moge dawac platkow zamiast ryzu? ma tylko troszke mniejszy IG od ryzu (mowie o platkach zwyklych) bialka podobnie wegli tez, a dodatkowo blonnik wiec o co chodzi? uzasadnij ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
Dieta jest tak jak Twoj nick tylko bez 1666

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
to ja popraw skoro sie nie podoba, od czego tu jestes? Bo przeciez nie od pomocy tak? A ksywa jest taka bo nie moge polskich liter wstawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
W moim przypadku, jeśli mógłbym Ci pomóc i chciałbym to zrobic musiałbym rozpisac nową dietę dla Ciebie a myślę, że nie o to tu chodzi. Nie dziw się, że opierając swoją dietę na płatkach otrzymujesz odpowiedzi w stylu powyższej, jak najbardziej adekwatnej do treści pierwszego postu.

EDIT: walnij płatkami na śniadanie a reszta to kasza, ryż, kurak, ryba itd ...

Zmieniony przez - sergiusz w dniu 2006-06-03 20:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
dobra zmienie platki na ryz w okolicach przed i potreningowych i zobacze oc sie da zrobic z tymi kanapkami, a wogole to zle sa kanapki na sniadanie w szkole? Co byscie proponowali innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Chleb pełnoziarnisty na drugie śniadanie, w Twoim przypadku szkolne śniadanko, nie jest złym rozwiązaniem jeśli zrezygnujesz z seru gołda bądź zminimalizujesz go do jak najmniejszej grmatury [ może 10g ? ].
W każdym razie najlepiej byłoby zastąpic wyżej wymieniony np. chudym twarogiem, tuńczykiem [ sławetne u amerykańców kanapki z tuną ].
Szynka, polędwica z piersi kurczaka albo indyka, ale tego jak najmniej bo jak powszechnie wiadomo wędliny są naszpikowane chemią więc uważaj.
Chleb najlepiej posmarowac oliwą z oliwek, np. 10ml.
Kanapkę możesz przepic jogurtem naturalnym, kefirem naturalnym czy maślanką i wtym przypadku również naturalną a więc bezsmakową. Możesz dodac również owoc, który w ramach drugiego śniadania spożyjesz nie w tym posiłku, ale pomiędzy posiłkami a więc np. w drodze do domu ze szkoły.
I tyle ...

Dieta raz ułożoną powinna byc urozmaicana. W moim przypadku dieta jest jedną, ale w trzech odsłonach modelowych. Zmieniaj, baw się, licz kalorie i więcej czytaj i słuchaj a mniej mów.

Dieta nie musi byc droga a na forum istnieje co najminej jeden solidny post na ten temat więc wiesz co robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
kanapki moga byc z twarogiem? tyle sie mowi o wolnym wchlanianiu sie kazeiny z twarogu, tak na marginesie ile kosztuje tunczyk w wodzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Smarujesz chleb cieńką warstwą twarogu i nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
a jezeli chce zeby moje kanapki wygladaly w ten sposob: 100g zytniaka, czyli kilka kanapek, na to 50g twarogu suchego i troche tunczyka na to? Wtedy z tym ryzem zamiast platkow i takim rozwiazaniem kanapek zamiast wedliny (czytalem o pompowaniu uff) bedzie dieta miala rece i nogi? Warzywa i owoce beda ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Masę do Oceny

Następny temat

Zerknijcie na moją diete :-) SOG'i

WHEY premium