SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta białkowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 679
siemka mógł by ktoś pomóc z ułożeniem diety białkowej?
pierwszy raz bd stosował dietę i chciał bym żeby to było profesjonalne ^^.
18 lat
waga 69 kg
wzrost 184 cm
najlepiej jakby ktoś całą dietę mi ułożył bo ciemny w tym jestem
bd spożywał jeszcze odżywki takie jak:
https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html

Był bym bardzo wdzięczny za waszą pomoc :)
pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
codziennie jest tutaj kilka takich samych tematów zakladanych.. nikt za Ciebie nie bedzie tego ukladal, chyba ze za sianko.. sam sobie mozesz ulozyc, wystarczy poczytac tematy podwieszone w dziale odzywianie, ukladasz potem pod swoje zapotrzebowanie, potem dajesz tutaj ewentualnie w celu poprawek i sprawdzenia czy jest ok.. nie bądz leniwy !!

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 679
no ok małymi krokami idzie mi układanie hehe potem wstawię jak skończę.
ale jeszcze mam pytanie jak w diecie stosować ten WPC PROTEIN PLUS V2?
rano i przed snem starczy czy jakoś przed/po treningu?
i gdy zażyje tego WPC PROTEIN PLUS V2 to darować sobie danie rano czy normalnie zjeść to i to? help ^ ^

Zmieniony przez - django95 w dniu 2014-05-29 21:01:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
białko bierzesz wg zapotrzebowania.. mozesz brac do sniadania, mozesz pic po treningu, mozesz też pić na noc, to jest uzupelnienie po prostu makroskladników (w tym wypadku białka)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
NoIzZeR
białko bierzesz wg zapotrzebowania.. mozesz brac do sniadania, mozesz pic po treningu, mozesz też pić na noc, to jest uzupelnienie po prostu makroskladników (w tym wypadku białka)


Czy Ty proponujesz początkującemu suplementy? Jeżeli Ty chcesz to sobie bierz. Nie potrzeba żadnych suplementów na tym etapie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 679
tzn. początki siłowni to nie są takie lecz jednak nie będę zaprzeczał hehe. ćwiczyłem już z ponad miesiąc potem no przerwę zrobiłem i teraz jestem zmobilizowany zacząć ćwiczyć regularnie, myślę, że odżywek na początku nie bd brał ale tak po miesiącu jakoś zacznę spożywać gdy złapię ten ciąg ^ ^ pytałem teraz żeby wiedzieć i potem nie pytać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Rozbi48
NoIzZeR
białko bierzesz wg zapotrzebowania.. mozesz brac do sniadania, mozesz pic po treningu, mozesz też pić na noc, to jest uzupelnienie po prostu makroskladników (w tym wypadku białka)


Czy Ty proponujesz początkującemu suplementy? Jeżeli Ty chcesz to sobie bierz. Nie potrzeba żadnych suplementów na tym etapie :)


w którym momencie mu zaproponowałem ? poza tym białko to rzeczywiście koks taki że mu dupe urwie, człowieku, jak widze wypiski takie jak Twoje nie wnoszące nic do tematu to aż człowieka skręca..
Czytaj uwaznie i ze zrozumieniem nastepnym razem ! Napisalem mu ze według zapotrzebowania, białkiem moze uzupelniać diete, bo niby dlaczego nie ??? ja piehdole

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
NoIzZeR
Rozbi48
NoIzZeR
białko bierzesz wg zapotrzebowania.. mozesz brac do sniadania, mozesz pic po treningu, mozesz też pić na noc, to jest uzupelnienie po prostu makroskladników (w tym wypadku białka)


Czy Ty proponujesz początkującemu suplementy? Jeżeli Ty chcesz to sobie bierz. Nie potrzeba żadnych suplementów na tym etapie :)


w którym momencie mu zaproponowałem ? poza tym białko to rzeczywiście koks taki że mu dupe urwie, człowieku, jak widze wypiski takie jak Twoje nie wnoszące nic do tematu to aż człowieka skręca..
Czytaj uwaznie i ze zrozumieniem nastepnym razem ! Napisalem mu ze według zapotrzebowania, białkiem moze uzupelniać diete, bo niby dlaczego nie ??? ja piehdole


Wniosłem mu 200 zł, na konto i zdrowe podejście - nie starczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Ten post do usunięcia

Zmieniony przez - Rozbi48 w dniu 2014-05-29 21:35:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 679
yhh nie sądziłem, że ułożenie diety będzie takie trudne ;/
układałem i układałem i wyszły mi takie wyniki na początku hehe:
Całość: kalorie-1112,5, białko-55,1, węglowodany-163, tłuszcz-21,21
tak wiem masakra :D
jutro bd układał kolejną może się uda :D

Zmieniony przez - django95 w dniu 2014-05-29 22:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Rozbi48
NoIzZeR
Rozbi48
NoIzZeR
białko bierzesz wg zapotrzebowania.. mozesz brac do sniadania, mozesz pic po treningu, mozesz też pić na noc, to jest uzupelnienie po prostu makroskladników (w tym wypadku białka)


Czy Ty proponujesz początkującemu suplementy? Jeżeli Ty chcesz to sobie bierz. Nie potrzeba żadnych suplementów na tym etapie :)


w którym momencie mu zaproponowałem ? poza tym białko to rzeczywiście koks taki że mu dupe urwie, człowieku, jak widze wypiski takie jak Twoje nie wnoszące nic do tematu to aż człowieka skręca..
Czytaj uwaznie i ze zrozumieniem nastepnym razem ! Napisalem mu ze według zapotrzebowania, białkiem moze uzupelniać diete, bo niby dlaczego nie ??? ja piehdole


Wniosłem mu 200 zł, na konto i zdrowe podejście - nie starczy ?



jesteś żalosny i tyle na ten temat..
jakie 200zł worek tego białka to koszt 40zł.. ale ok, poza tym czy ja mu doradziłem branie jakiegos koksu itp. ? piszesz tak jakbys zaraz mial popuscic w majtasy, czlowieku, białko traktuje sie jako uzupelnienie braków w diecie.. ale Twój mózg chyba nie przyswaja takich informacji i jestes tego typu człowiekiem, który sądzi ze pozjadał wszystkie rozumy.. ok rozumiem..

Co do Ciebie autorze to uwierz ze to jest latwiejsze jak Ci sie wydaje..

na stronie https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html  obliczasz swoje zapotrzebowanie i pod to podkladasz produkty, np. tutaj:
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie

Czytaj posty podwieszone w dziale odzywianie to bedziesz wiedzial na jakich produktach sie skupic !! to nie jest nic trudnego.. Nie badz leniwy i troche chęci !

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna, prosze o pomoc ...

Następny temat

Czy da się coś jeszcze uratować? -nieudana redukcja-

WHEY premium