SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 15- latki... Odpowiednia...??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
Hej!
Mam na imie Kamila...
Niedawno skonczyłam 15 lat...
Moj wzrost wynosiu 170 cm, a waga niecale 60 kg...:/
Chcialabym schudnąc kilka kg od 4 do 5...
W zwiazku z tym, sama ulozylam sobie diete - nie wiem tylko czy odpowiednia...:

Sniadanie 7:30
*2 kaw. pieczywa z dżemem...
*Jogurt
*Zielona herbata

II Śniadanie 11:00
*Jablko
*1 kaw. pieczywa z dzemem...
*Woda niegazowana

Obiad: 15:00
*Ziemniaki gotowane
*Surówka

Podwieczorek: 17:00
*płatki kukurydziane
*Potarte jablko z marchewka...

Kolacja: 19:00
*2 kaw. pieczywa z szynka drobiowa
*Zielona hebrata
*Marchewka

Wdzieczna bylabym, za dobre rady, uwagi...

Z góry dzieki! :*
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamykam temat, nic Wam tu widzę nie pomożemy, gdyż sami nie chcecie sobie pomóc. Nie pozostaje Wam nic innego jak czytać, skoro nie słuchacie. Autorce daję bana by w tym pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
Dużo ruchu, dużo warzyw i owoców, zero słodkiego.

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a. trafilas na forum sportowe wiec:
-liczy sie wyglada nie waga
- odchudzanie jest dla ludzi z nadwaga ty powinnas conajwyzej ksztaltowac sylwetke
- jestes w wieku dojrzewania diety ograniczajace ilosc kalorii nie sa zdrowe waga twoich "marzen" moze sie dla ciebie skonczyc brakiem okresu,i innymi problemami natury hormonalnej
- jak juz zaczynasz sie odchudzac nie majac nadwagi oznacza to, ze spowolnisz sobie tak metabolizm ze bedziesz sie odchudzac przez najblizsze 40 lat
- w twoim wieku ruch przede wszytskim i zdrowe jedzenie, jak to napisal kolega wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
A moze polecacie cos do picia oprócz Zielonej Herbaty?? - ochydna jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
wode gaz/niegaz jak kto lubi :)

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Usunięty przez wylliam za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, jak masz za dużo pieniędzy to kup spalacza i powieś na choinkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611
Za mało białka w diecie, szybko znudzi Ci się takie odchudzanie, schudniesz ale będzie jojo na pewno, wygłodzisz się i w końcu dopadnie Cię obżeranie się byle czym.dżem to węglowodany w dodatku proste, sam cukier, wymień na sery, chudą polędwicę drobiową, z warzyw te ziemniaki nie najlepsze, lepiej kalafior, brokuły, fasolka szparagowa, ogórki, pomidory-coś o niskim IG.Owoce owszem, ale nie banany, winogrona bo to cukier, lepiej jabłko, brzoskwinia, grapefruit, cytrusy, mrożone truskawki. Polub ryby i owoce morza- pyszne, mało kalorii, dużo białka. Jajka i twarogi też jak najbardziej. Nie daj się skusić na reklamowane cuda typu musli- często w tym jest mnóstwo cukru i kalorii, lepiej pieczywo ciemne, chrupkie typu Wasa, no i do jogurtów i mleka płatki owsiane-te zwykłe, nie jakieś przetworzone, a także otręby. Jak musli to niesłodzone. W dziale odchudzanie jest podwieszone takie kompendium odchudzania-czyli linki do najciekawszych postów, przejrzyj też w dziale Odzywianie. W tym wieku nie można ograniczać drastycznie kalorii, ważniejsze skąd je bierzesz a nie ograniczenie do minimum. Zapomnij o słodyczach, fast foodach, cukrze, napojach gazowanych, soki owocowe ograniczaj bo też mają mnóstwo cukru. A najważniejsze- dużo ruchu- biegaj, zapisz się na aerobik, zacznij trenować coś co sprawia przyjemność- taniec, pływanie. A Twoja waga jest jak najbardziej w porządku, modeluj sylwetkę, wysmuklij ją tam gdzie uważasz, ze masz za dużo tłuszczu.Ruch i zbilansowana dieta- to daje trwałe efekty, choć trzeba wytrwałości i silnej woli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
Moja sylwetka wymaga wysmuklenia najbardziej na udach i brzuchu....
Moze jakies cwiczonka...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zwracasz uwagi na to co Ci ludzie piszą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
Znalazłam filmik z cwiczeniami na przypadkowym forum:

https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570-s31.html

Tylko, ze po nich strasznie boli mnie kregoslup...;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tempo przemiału - pomóżcie

Następny temat

Dieta dla mnie

WHEY premium