SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + seplementacja + pomysł = spalanie tłuszczu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

mężczyzna

Waga

67

Wzrost

172

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Witam mam 23 lata, na trenowałem sztuki walki oraz chodziłem na siłownie. Warzę 67 kg przy 172 cm i mam 24%bf. Teraz próbuje zrzucić tkankę tłuszczową i chodzę tylko na siłownie 4 razy w tygodniu:
Pn klata, bic, brzuch + 10 min interwałów
wt barki, przedramię, brzuch + 10 min interwałów
śr. ABS
czw plecy, triceps, brzuch + 10 min interwałów
pt nogi, brzuch + 10 min interwałów
sob+nd regeneracja

Do tego pracuje na 3 zmiany więc jeżeli mam pierwsze zmiany to siłownia po pracy, jak na 2 to siłownia z rana a jak na nockę to też popołudniu.
Jeżeli chodzi o diete i suplemetacje to wygląda u mnie to tak:


Przy pierwsze zmianie w pracy(dzień zaczynam od 5:00)
1)5:00 2 tabletki Olimp thermo speed extreme, kromka chleba żytniego, plaster szynki, serek danio plus jakiś owoc.
2)10:00 3 kromki chleba żytniego z plastrem szynki.
3)15:00 2 tabletki Olimp thermo speed extreme 150g ryżu cała pierś kurczaka lub ziemniaczki z jajecznicą 4-5 jajek lub 150g ryżu udka z kurczaka lub zupa z krokietami + owoce i wązywa
4)17:00 przed siłownią 20g carbo + glutamina, po bcaa + 30g białka z Mutant whey.
5)22:00 2 kromki chleba żytniego plaster szynki i sera żółtego + owoc + 30g białka.

przy 2 zmianie:(dzień zaczynam od 9:00)
1)9:00 2 tabletki Olimp thermo speed extreme, kromka chleba żytniego, plaster szynki, serek danio plus jakiś owoc.
2)10:00 przed siłownią 20g carbo + glutamina, po bcaa + 30g białka z Mutant whey.
3)13:00 2 tabletki Olimp thermo speed extreme 150g ryżu cała pierś kurczaka lub ziemniaczki z jajecznicą 4-5 jajek lub 150g ryżu udka z kurczaka lub zupa z krokietami + owoce i wązywa
4)18:00 3 kromki chleba żytniego z plastrem szynki.
5)23:00 2 kromki chleba żytniego plaster szynki i sera żółtego + owoc + 30g białka.

przy 3 zmianie:(dzień zaczynam od 15:00)
1)15:00 2 tabletki Olimp thermo speed extreme, kromka chleba żytniego, plaster szynki, serek danio plus jakiś owoc.
2)17:00 przed siłownią 20g carbo + glutamina, po bcaa + 30g białka z Mutant whey.
3)21:00 2 tabletki Olimp thermo speed extreme 150g ryżu cała pierś kurczaka lub ziemniaczki z jajecznicą 4-5 jajek lub 150g ryżu udka z kurczaka lub zupa z krokietami + owoce i wązywa
4)2:00 3 kromki chleba żytniego z plastrem szynki.
5)7:00 2 kromki chleba żytniego plaster szynki i sera żółtego + owoc + 30g białka.


W ciągu 1,5 miesiąca zrzuciłem 5 kg jednak zauważyłem że brzuch mi przystopował i nie zmienijsza się. Do tego na ćwiczeniach na klatkę osłabła mi siła a zaś na inne partie z treningu na trening idzie w górę czemu?? Od poniedziałku chce zacząc brać kreatyne z Amixa crea-tric (stak kreatynowy) tylko czy to nie przezkodzi mi w reduckcji?? Trochę przeraża mnie ta waga więc za miesiąc chce dodać do posiłków (2 tabletki Olimp thermo speed extreme, kromka chleba żytniego, plaster szynki, serek danio plus jakiś owoc.) oraz (3 kromki chleba żytniego z plastrem szynki.) po jednej dawce mutant mass(gajner). Jeżeli chodzi o diete to ciężko mi ją utrzymać ze względu na współmieszkańców oraz finsowo:) Więc co myślicie o tym opisie ? i czy z kreatyną i z mutant massem to jest dobry pomysł? i czy nadal ciągnąc na thermo speedzie czy jednak zmienić na coś innego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajecznica

Następny temat

Otyli a praca na masę

WHEY premium