SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Witam :)
Chciałbym ładnie poprosić żeby mi ktoś pomógł ułożyć dietę!
Zacząłem ćwiczyć na atlasie i żeby mieć dobre efekty to trzeba się odpowiednio odżywiać i zaproponowano mi to forum żebym ładnie o to poprosił. Więc tak mam 17 lat, 201cm wzrostu, ważę 100kg troszkę tego tłuszczyku jest ale to przy ćwiczeniach i odpowiedniej diecie powinno trochę się spalić. Jeśli jakieś wymiary czy coś będzie potrzebne to pisać :) Nie jestem sezonowcem że po wakacjach przestanę ćwiczyć tylko to już na dłuższy czas! Na atlasie ćwiczę mięśnie rąk i klatki plus w domu parę brzuszek.
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Napisałem że się na tym nie znam? To by wychodziło na to że ja byle co napiszę a wy poprawicie tak?
Dobra zaraz podliczę to zapotrzebowanie kaloryczne...

Zmieniony przez - duzyonar w dniu 2009-06-23 16:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Przeczytałeś 2 artykuły no to jak możesz się znać?;>Troszkę chęci,chwila czasu i zaraz będzie inaczej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Dobra chcę tylko wiedzieć ile mi białka będzie trzeba.
2 gramy na kilogram masy ciała czy waga x 1,5-2 g białka?? Moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi około 2858 kalorii.

Zmieniony przez - duzyonar w dniu 2009-06-24 13:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
białka przyjmuje sie średnio 2g na 1kg ciała
tłuszcze powinny stanowić ok. 25 - 30% całego zpaotrzebowania z podziałem na nasycone, jednonienasycone i wielonienasycone kwasy tłuszczowe w stosunku 1:1:1
węgłowodany to reszta twojego zpaotrzebowania rozumiesz???

Zmieniony przez - maczko765 w dniu 2009-06-24 13:54:46

Zmieniony przez - maczko765 w dniu 2009-06-24 13:55:46

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrazenia po pierwszym HIIT'cie - MASAKRA :)

Następny temat

możecie mi pomóc w spaleniu tłuszczu i dobraniu diety

WHEY premium