SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dexter Jackson Mr. Olympia 2008

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 437599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
on i Heath w okresie przygotowawczym do Olympii wyglądają niesamowicie ;)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
ale ja nie rozumiem o czym wy *******icie? odkryliscie wczoraj, ze niscy maja przewage w kulturystyce, bo ich muskulatura wyglada na potezniejsza i latwiej i zachowac proporcje? faktycznie, w spoleczenstwie utarlo sie, ze prawdziwym mezczyzna jest wysoki, postawny brunet i nie przecze, ze wysocy sa obiektywnie bardziej "atrakcyjni", az takim hipokryta nie jestem. jednak czy kulturystyka polega na byciu "prawdziwym mezczyzna", czy "atrakcyjnym" w opinii wiekszosci? zastanowcie sie nad tym jaki sport w ogole komentujecie i jakimi prawami sie on rzadzi. to troche tak jakbym ja poszedl na forum koszykarskie i zaczal sie smiac z tych gosci, ze maja dlugie nogi i wygladaja jak tyczki.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Pozamiatane

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Prawdziwi mężczyźni wg znanego na całym świecie filozofa to blondyni z niebieskimi oczyma :D to takie odejście od tematu...
A teraz na temat : wiadomo, że koleś mający 190 cm wzrostu dobrze umięśniony robi większe wrażenie na ulicy, ale aby rozwinąć mięśnie by stać się kulturystą tak sławnym jak np. Dexter to raczej trudno by było :) na mniejszym mięśnie się lepiej rozkładają i sprawiają lepsze(większe) wrażenie i tu nie ma o czym dyskutować ;)
W ogóle głupia dyskusja i czemu ma ona służyć ?! taki Freeman , który swoim wzrostem i masą robi wrażenie nigdy nie otarł się o TOP 3 Olympii , a Dexter wygrał ją i nikt nie patrzył, że jest jednym z niższych...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585

Pacjent17

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Wybaczcie, ze wam przerwe, tak dla przypomnienia tematu
















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

głuchowski , strzelinski ?? ktoklwiek słyszał ktokolwiek wie !!

Następny temat

Markus Ruhl -Made in Germany

WHEY premium