SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest normalne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7529
Teraz mam przerwę w treningach, ale jak ćwiczyłem jakiś czas temu to na plecach zrobiły mi się czerwone ,,blizny", nie wiem jak to określić ale po jakimś czasie zrobiły się białe i znikły
czy to jest normalne, czy miałem zbyt dla mojego organizmu ciężki trening??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Czerwone "blizny" potem białe, i znikły?(nie znikły na pewno, tylko sa mało widoczne,chyba że były minimalne) = rozstępy? no raczej nic innego jak rozstępy.

Czyli dział zdrowie + wyszukiwarka, jeśli chcesz dziesiątki nazw różnych kremów i maści, lub do apteki i kup coś na rozstępy, jest tego sporo.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7529
dzieks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4470
rozstępy?


Berry, byłeś szybszy ;p

Zmieniony przez - screaamm w dniu 2009-04-23 19:26:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po lekkiej przerwie

Następny temat

Czy dobry trening, prosze o sprawdzenie

WHEY premium