SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie przesadze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
Cześć.
Zostało mi mono i te dodatki w postaci dekstro i tauryny.Tak sobię myślałem czy bym nie przesadził jak bym kupił nitro2 i połaczył je z mono.Dodam,że to by był można powiedzieć pierwszy cykl bo poprzedni co robiłem to go z***a***
bo za małe dawki brałem kreatyny i tych transporterów.Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
BPL-G tak sorki za błedy ale troche za dużo dzisiaj przed kompem i mam małe zaćmienie słońca .Podkreślam,że to by był mój pierwszy cykl i dlatego tak myślałem żeby od czegoś słabszego zacząć.Niewiem czy w pełni bym nitro czy inne lepsze wykorzystał jak to ma być pierwszy cyklonik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
jak dawno robiles cykl kreatyny i jakie to byly dawki?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
napewno nie przesadzisz... potwierdza się moja od dawna wyrażana opinia/nie zawsze wprost- czasem może i w pozornie zawyżonych dawkach/ że lepiej deczko przesadzić niż za mało łyknąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
z 8 tyg temu ,a dawki były śmieszne bo 2 albo 2.5 g jedna porcja czyli w dni T 5 g a NT 2.5 bo wagi nie miałem a łyżka widocznie łyżce nie równa

Zmieniony przez - mnbv w dniu 2005-12-20 21:13:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz, ja osobiście uważam 10g. na dzień za dawkę minimalną i to w każdy dzień/choć można dopuścić mniejszą w dni bez treningu ale tylko z konieczności/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
W takim wypadku mozesz zrobic cykl na stacku kreatynowym 30-40 min. przed treningiem, a po treningu monohydrat + dextro + tuauryna, w dni wolne rano stack kreatynowy, a o podobnej porze co w dzien treningowy porcja monohydratu.

Stack polecam:
Xpand
Xpand Energized
Creevoltuion

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
oooo na cykl Xpand ,troche chyba za szybko,nitro jest słabsze od Xpandów chyba niewiem jak z crevo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
napisales ze nitro 2 chcesz brac, wg. mnie za podobne pieniadze masz XP (duzo lepszy stack)

jak niechcesz jeszcze brac wynalazkow, to dokup sobie monohydratu dobrego np. Kaizen Creapure 300 g, uzupelnij to Dextro Juice i bedzie si.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
tak dużo lepszy ale za szybko na xpanda tak moim zdaniem,a niewiem jak z tym nitro,a jakiś jabłczan np.TCM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
Wypowie sie jeszcze ktoś,bo apokalipsy i Gorala odp znam na ten temat i dziękuje za wypowiedznie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
wg. mnie jak niechcesz brac XP, to rownie dobrze nie bierz Nitro 2

ester/jablczan to b. dobre formy kreatyny rowniez dobrze beda sie komponowac w cyklu z Twoimi resztkami mono

Pozdro
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miejscowe spalacze tłuszczu

Następny temat

Stack w granicach 250zł

WHEY premium