SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy 2 cwiczenia wystarcza????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
Witam mam pytanie cwicze 4 razy w tygodniu po 2 dni na dane partie miesni i mam pytanie czy 2 cwiczenia na biceps 2 razy w tygodniu wystarcza do prawidlowego rosniecia miesnia czy to za malo???oto te cw:


Uginanie ramion ze sztanga podchwytem stojac

12
6
6



Uginanie ramion ze sztangielkami chwyt "mlotkowy'


6
6
6

Co Cie nie zabije to wzmocni !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
zupełnie wystarcza!
ja ćwicze zupełnie innym treningiem i w moim planie biceps jest tylko raz w tygodniu uginanie ze sztanga 4 serie. Zaczołem ćwiczyc z małymi ciezarami idealnie technicznie i moje efekty sa duzo lepsze teraz niz przy treningach z dwoma lub wiecej ćwiczeniami i niewiadomo jaka iloscia powtórzen!(tak w ramach ciekawości)
czyli zeby biceps rosł nie trzeba go katowac wrecz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
dzieki masz soga odemnie:D

Co Cie nie zabije to wzmocni !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A pokaż cały ten Twoj plan co? Czy ćwicyzsz systemem MASS ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
Cicze tym :
http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=49 

Co Cie nie zabije to wzmocni !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
PLany MASS są ok. Wszystko wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
jw. wystarcza. ale nie rob na kazdym treningu takiej liczby powtorzen jak podales. sa ok ale czasem zamien je na 10 10 10. tak dla urozmaicenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
W przyapdku gotowego planu MASS trzymaj się ilość powtórzen zaproponowanej przez Michaila Niczego nie zmieniaj, rób jak jest podane. Po skonczeniu cyklu mozesz spróbować ułożyć czegoś swojego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
a czy po tam cyklu (4miesiace) plus 2miesioce dosw pez planu tzn po 6 miesacach mogl bym juz sprubowac z kreatyna czy jeszcze poczekac zeby mi udezyl rowny rok??? jak radzisz adzik??

Co Cie nie zabije to wzmocni !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Z tą kreatyną to ciężko powiedzieć. Ja bym na twoim miejscu poczekał, jak już na prawdę osiągniesz wyniki siłowe, których nie możesz przeskoczyć bez suplementacji. W twoim wieku to będzie pewnie za parę lat - bo organizm ciągle mężnieje <LOL>.
Pozdrawiam!

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
a czy po tam cyklu (4miesiace) plus 2miesioce dosw pez planu tzn po 6 miesacach mogl bym juz sprubowac z kreatyna czy jeszcze poczekac zeby mi udezyl rowny rok??? jak radzisz adzik??

Niczego nie zrozumiałem Systemem MASS cwiczysz ok 6 tygodni, chyba, że efekty nadal bedą. Jaki jest Twój całkowity staz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek, kiedy?

Następny temat

Nietypowy trening

WHEY premium