SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czarna lista zespołów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Witam.
Liczę na waszą pomoc.
Każdy chyba słyszał o pomyśle Czarnej Listy Zespołów, więc nie będę przedstawiał sytuacji. Prosiłbym tylko o podpisanie petycji, byłbym wdzięczny.

http://*******/f5c4

Dziękuję z góry.

PS. Gdyby ktoś jednak nie słyszał o Czarnej Liście - polega to na tym, iż pan Nowak stworzy listę zespołów propagujących treści satanistyczne i uniemożliwi im granie na terenie Polski. Pomysł sam w sobie jest idiotyczny bowiem w Polsce panuje wolność wyznania.

Pomóżcie :)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9038
" Dokładnie... z tym że temat przerodził się w dyskusję o satanizmie nie wiadomo w sumie czemu :D Wszak tu nie o to chodzi :)"

To oczywiste, dla tych co nie mają pojęcia o tego typu muzyce każdy koncert jest utożsamiany z jakimś obrzędem satanistycznym, gdzie zniewala się bezbronne dzieci i młodzież. Oczywiście tylko tacy ludzie tam chodzą, dorosły na pewno wybrałby kościół i modlitwę Stąd to żenujące nieporozumienie z listą utworzoną (czy tworzoną bo nie wiem jak się to rozwija) jako walka z sektami.
Tacy znawcy wiedzą kto po jakiej stronie mocy stoi, oto dowód:
http://free.of.pl/c/clavebonki/muza.txt
Mamy tu wyszczególnionych najgrozniejszych satanistów takich jak: Kris Kristoferson,Madonna,Nickelback,P.O.D. (Payable On Death),Elvis Presley,Frank Zappa,Elton John...brakło zespołu Mayhem ale to na pewno wina szatana

Szedł Jezus przez pole marchwi, przewrócił się i z marchwi wstał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Geez
nie wierze ze to przejdzie!! Ja pierd***

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
I bardzo dobrze, wszystkich tych posranców nie powinno byc na swiecie.
Jestem za tą lista.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
nie ma to jak tolerancja, no nie Gruby?

co do listy to bezsensu wg mnie, ludzie ktorzy sluchali tej muzyki tymbardziej beda jej sluchac.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2007-06-20 21:17:27

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nie ma to jak tolerancja

tolerowanie takiego czegoś to głupota

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
scigacz przez całe moje zycie tego gówna nie tolerowałem, i nie mam zamiaru. Nic nie poradze, ze dla mnie są to ludzie chory.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Heheheh :)

Widzę że dwóm panom powyżej nie przeszkadza powrót cenzury oraz brak wolności słowa?
No, zobaczymy, ciekawe czy tak samo mówilibyście, gdyby to Wasz ulubiony gatunek muzyczny wszedł na Czarną Listę "bo coś tam".

A te wypowiedzi:

"to g****", "ludzie chorzy"... ciekawe... no ale wierzę, że przesłuchaliście wszystkie utwory wszystkich zespołów, które według planów mają trafić na Listę i uznaliście po poznaniu tego wszystkiego, że jest to twór satanistyczny. Rozumiem.

A jeśli nie - wydaje mi się, że o części zespołów na tej liście w życiu nie słyszeliście, większości pewnie nie słuchaliście. No ale po co, wszak to sataniści, no nie? Pfuj :P

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać tym komentarzem :P

Proszę tylko o spojrzenie w przyszłość...
Dziś cenzura zespołów "satanistycznych"
A jutro? Kto wie? Nakaz słuchania tylko i wyłącznie chórów kościelnych? Zakaz Hip-Hopu?
Poza tym, taka lista obróci się przeciw jej twórcom - ludzie od zawsze pragnęli tego, co jest zakazane. Metalowe... ups, przepraszam, "satanistyczne" podziemie w Polsce będzie potężne jak nigdy dotąd :D

Ale, cóż, jakby to ujął Jigsaw:
Make your choice.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
Edgar sprawdz @.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Odpowiedziałem... nie wiem czy dojdzie bo mam problemy z netem :P

btw dzięki za SOGa :)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Nie tylko metalowcy sluchaja metalu, ja nie jestem metalowcem a slucham go naprawde duzo, glownie death metalu i black metalu. Poza tym slucham tez mnostwo innej muzyki, duzo goa i psytrance'u, troche starego, polskiego rapu (pfk i k44), czasem nawet utwory smyczkowe, np tanga ;] A chodze ubrany w eleganckie koszule, jeansy i fryzura na lyso ;] I na dodatek wierze w Boga :D Niesamowity jestem, prawda? :D

@Gruby92
To, ze ty nie lubisz tej muzyki nie ma zadnego znaczenia ;]
Ja nie lubie muzyki Mandaryny czy Dody, ale nie zamierzam nikomu zakazywac jej sluchac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Kolejny z jakichs tysiecy powodow dla mlodziezy zeby sie z tad wynosic...

Cel jest droga. Droga jest celem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zmierzyć grubość gryfu?

Następny temat

rozmowa na gg <lul3200>

WHEY premium