SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czarna lista zespołów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9118
Edgar_666 a co w tym dziwnego? Rozumiem że ty wszystkich ludzi których w życiu poznałeś oceniasz pozytywnie? Nie napisałem że byli moimi kumplami tylko że miałem okazję ich poznać. Zresztą pisałem o tym wcześniej:"wszyscy sataniści których poznałem byli słuchaczami metalu. I w 100% ci sataniści byli zarazem z***ami, z którymi nie miałbym ochoty na bliższą znajomość."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Edgar nikogo nie urażając, ale orgie chyba nie są zbyt normalne? W tej biblii było napisane o orgiach niczym zwykłych sprawach... Było tez cos tam napisane o obrzędach, ze naga kobieta lezy na ołatarzu i wlewają dla niej do cipki jakies wino czy cos... Takze o tym ze krew uwalnia jakas tam energie magiczną...Dla Ciebie to moze normalne, ale ja całkowicie tego nie rozumiem...

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dokladnie popierajmy ludzi z zajecza warga czy 160cm wzrostem o ktoych napisal kolega wyzej, niech nienawidza Boga, bo to bog ich tak ukaral a szatan wyswobodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9038
wielet mógłbym ci wymienić tysiące przypadków w których osoby wierzące a nawet duchowne były sprawcami okrutnych przestępstw, to znaczy że wiara zawiniła? a może styl ubierania? (duchowni), pomyśl nim coś napiszesz bo nikt tego za ciebie nie zrobi.

Szedł Jezus przez pole marchwi, przewrócił się i z marchwi wstał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9118
Gorgor a czy ja to kwestionuję? Ale wśród tzw. wierzących jest zarazem nieporównywalnie więcej normalnych ludzi, a wszyscy sataniści których znałem byli w 100% z***ami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9038
"Edgar nikogo nie urażając, ale orgie chyba nie są zbyt normalne? W tej biblii było napisane o orgiach niczym zwykłych sprawach... Było tez cos tam napisane o obrzędach, ze naga kobieta lezy na ołatarzu i wlewają dla niej do cipki jakies wino czy cos... Takze o tym ze krew uwalnia jakas tam energie magiczną...Dla Ciebie to moze normalne, ale ja całkowicie tego nie rozumiem... "

Dla jednych orgie są tak normalne jak jedzenie ryżu a dla innych to potrzeba mistycznych doznań, ale jak nigdy nie spijałeś wina z warg sromowych to nie masz pojęcia o tym, więc trwaj w niewiedzy.

Szedł Jezus przez pole marchwi, przewrócił się i z marchwi wstał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
sa ludzie normalni dla ktorych seks jest przyjemny lubia nastroj ...
zmyslowym i erotycznym jest polac sie miodem, czy dobrym winem podanym do kolacji a czym innym..

ludzie ze skrzywiona psychiką ubieraja sie w latex, biczuja, robią orgie w piwnicach i oblewają tanim winem partnera/ke lezaca w gruzie i brudzie wykrzykując ave satan gdy szczytują.
to powrot do przeszlosci i CI LUDZIE SA podobni do zwierząt od tych ludzi normalnych. - to o czym mowilem z edgarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9038
"Gorgor a czy ja to kwestionuję? Ale wśród tzw. wierzących jest zarazem nieporównywalnie więcej normalnych ludzi, a wszyscy sataniści których znałem byli w 100% z***ami."

Normalnych? hmmm...widocznie masz wiarygodne badania statystyczne na ten temat. Poza tym obawiam się, że masz na myśli "satanizm podwórkowy" i zabawę w robienie strasznych rzeczy co by ludziska się bali nie znam tych kolegów i nie wiem dokładnie co masz na myśli pisząc że byli z***ami. Dyskusja toczy się o muzykę a nie poglądy i kompletnie nie rozumiem co to przeszkadza komuś kto jej nie słucha? Dla mnie hip-hop to gorsza hałtura niż disco-polo, ale nie przyszło mi do głowy żeby robić spis zakazanych składów bo k**wa po co? Może w szkołach zamiast patriotyzmu powinni uczyć tolerancji?

Szedł Jezus przez pole marchwi, przewrócił się i z marchwi wstał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
hiphop nie ma nic do przeslania -fakt (tzn dzieci mysla ze jest pelen przemyslen itp.. ale niebardzo) ale nie namawia do rzeczy odstepujacych od normy jak satanistyczne tresci.

no moze poza chwdp - ae dla mnie to d****izm i powinno sie cenuzrowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
wielet
Wybacz, ale wydawało mi się (ja tak zrozumiałem) że ty nie pisałeś o wszystkich satanistach, których poznałeś, tylko o wszystkich satanistach ogolnie :P Także wybacz, nie zrozumieliśmy się :P

Gruby92
Orgie sa normalne dla tego, dla kogo są :D Tak w skrócie :P Dla wielu ludzi homoseksualizm jest nienormalny - nie znaczy to, że mają tego zabronić, prawda?

"Było tez cos tam napisane o obrzędach, ze naga kobieta lezy na ołatarzu i wlewają dla niej do cipki jakies wino czy cos... Takze o tym ze krew uwalnia jakas tam energie magiczną...Dla Ciebie to moze normalne, ale ja całkowicie tego nie rozumiem... "

Nie musisz (będąc satanistą) brać udziału w takich rzeczach. Dla jednych to mistyczne przeżycie, dla innych obrzydlistwo.

f***master
"zmyslowym i erotycznym jest polac sie miodem, czy dobrym winem podanym do kolacji a czym innym.. "

Kwestia gustu. Dla jednych zmysłowo wygląda facet ubrany w obcisłe różowe ciuszki, dla innych kobieta w czarnej bieliźnie. Nie ma chyba zasad zmysłowości i erotyki... :P

"ludzie ze skrzywiona psychiką ubieraja sie w latex, biczuja, robią orgie w piwnicach i oblewają tanim winem partnera/ke lezaca w gruzie i brudzie wykrzykując ave satan gdy szczytują. "

Chyba nie lubisz lateksu, pejczy i "ostrych" zabaw :P
Ale to kolejny raz - kwestia gustu.

"to powrot do przeszlosci i CI LUDZIE SA podobni do zwierząt"

Ooo... to podaj mi przykład zwierzęcia, który biczuje swoją partnerkę, albo które w bólu znajduje zaspokojenie seksualne. Albo podaj przykłady z przeszłości i udowodnij że wtedy więcej było tego typu przypadków niż w teraźniejszości :)

Gorgor
"Może w szkołach zamiast patriotyzmu powinni uczyć tolerancji?"
No co ty! Nie pamiętasz słów Pana Ministra G. ?
ZERO TOLERANCJI !

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zmierzyć grubość gryfu?

Następny temat

rozmowa na gg <lul3200>

WHEY premium