SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czarna lista zespołów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9038
""Skąd masz pewność czy nie mówił tak przez złość, że nie przyjęli go do jakichś tajemnych struktur?" Buhahaha. Człowieku ile ty masz lat? 15? on grał w kapeli satanistów, dlatego że kochał tą muzykę. Satanistą nie był bo go to po prostu śmieszyło, było to żałosne tak jak żałosne jest dla każdego inteligentnego człowieka, gdyby chciał nim zostać to zostałby bez problemu. Do dzisiaj jest metalem i słucha także satanistycznych kapel, ale satanistą nie jest i nie zostanie. Ja podałem jego przykład bo jest to facet świetnie znający to środowisko, ale znam dużo ludzi także metali którzy mają o satanistach identyczne zdanie (nie mam tu oczywiście na myśli metali neofitów dla których im co bardziej szatańskie tym lepsze)."

Człowieku ale po co mi w kólko piszesz o jakims gościu co gdzies był, coś widział ale go to smieszyło? Znasz wszystkie powody jego antypatii? Co było dla niego żałosne? Znał środowisko? Jakie podwórkowe? Dlaczego ciągle kojarzysz satanizm z muzyką? Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi


"A co do zdania "jest przyczyna i jest skutek" to wg LaVeya przyczyną wcale nie musi być to że ktoś coś ci zrobił, tylko twój kaprys, zachcianka, jeżeli masz na coś ochotę to nie hamuj się. Czyli jeżeli ktoś spuści ci w******l za poglądy jest to jak najbardziej zgodne z filozofią laveyowską, przyczyną jest to że nie podobało mu się twoje zdanie. Widzę że nie znasz nawet własnej "religii"."

A czy LaVey to mój guru jakiś? Tu nie ma dogmatów, zakazów i nie wiadomo jakich bzdur. Myślisz że ktoś zanim coś zrobi to najpierw zerka w biblie satanistyczna, żeby nie popełnić błędu merytorycznego? Jeżeli komuś się nie podoba moje zdanie to mnie to wali, jeżeli chce dyskutować na poziomie to dyskutuje, jeżeli podnosi na mnie rękę to mu oddaje, prawda jakie to proste? Widać że nie masz o tym pojęcia.
Spadam na czarna mszę żeby złożyć ofiarę z niemowlęcia i wypić krew z dziewic, potem odpowiem na wszelkie pytania.

Szedł Jezus przez pole marchwi, przewrócił się i z marchwi wstał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
"twierdzenie "jeśli ktoś muśnie cię w policzek, wyrżnij go na odlew" jasno sugeruje że jeżeli ktoś cię rozzłościł (niekoniecznie czymś ważnym) to masz pełne prawo go ukarać."

Niestety nie masz racji... pełny cytat brzmi:

"III.7. Musisz nienawidzić swoich wrogów z całego serca i jeśli ktoś uderzy cię w policzek, TRZAŚNIJ go w jego! pobij go na głowę, ponieważ samoobrona jest najwyższym prawem!"

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9118
Gorgor jesteś śmieszny. Ty oczywiście metalu nie słuchasz, jak się to ma to do twoich słów "nigdy nie byli na koncercie, nie słyszeli niczego innego poza discopolową muzą". Gościa podałem jako przykład człowieka daleko lepiej niż ja znającego środowisk satanistów, zarówno podwórkowych jak i tych "poważnych" (hahaha). I nie czuł on bynajmniej do nich antypatii tylko politowanie, podobnie jak większość ludzi czuje politowanie do tych co chcą się na siłę wyróżnić, a tak naprawdę nic sobą nie reprezentują. Oczywiście wg ciebie człowiek który od niemal 20 lat obraca się w środowisku z którego wywodzą się współcześni polscy sataniści nie ma o nich pojęcia prawda? Tylko ty i twoi kumple jesteście prawdziwymi satanistami i oczywiście nie słuchacie metalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9118
Edgar_666 widocznie ja czytałem inny fragment (albo inny przekład).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
wielet
Możliwe, przekłady potrafią zmienić sens ogólny...
No cóż, w takim wypadku to chyba możemy tylko zakończyć dyskusję :P:D

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Ale odchodzicie od tematu troche...Bo tu chodzi o zespoly, ktore sa rowniez podejrzane o satanistyczna propagande niezasluzenie! Tu nie chodzi o jakies podziemne zespoliki na ktorych naprawde zarzynaja zwierzeta/ludzi tylko o liryke glownie! Dzis satanistyczny bedzie taki Manson a jutro Metalicca, pojutrze Iron Maiden, Evanescence na Irze czy konczac...

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
O tak, zaraz przedstawimy satanistyczne oblicza kapel metalowych:

Metallica
znani jako "arcysataniści" w swym utworze "Seek and destroy" przez metafory i przenośnie nawołują do zjednoczenia się dzieci szatana i wybicie wszystkich chrześcijan!

Manowar
Kolejny zespół z owianą złą sławą legendą, w tekstach często przedstawia się motyw śmierci za pogańskie bóstwa - a to tylko krok od satanizmu!

Linkin park
Utwór "Runaway" jest tak naprawde o ucieczce od chrześcijaństwa i nawołuje do wyznawania satanizmu!

Slipknot
Ludzie w tym zespole noszą straszne maski na wzór różnych przedstawień upadłych aniołów i szatana!

P.O.D.
Już sama nazwa, skrót oznaczający "Piekło Odbytem Diabla" mówi sama za siebie!

Michael Jackson
Przywódca satanistycznych grup. Wybielił sobie skórę żeby bardziej przypominac trupa! A tekst utworu "You are not alone" mówi o tym, że Szatan zawsze jest z Tobą!


Pamiętajcie!
Bóg was kocha, a Szatan jest największym złem!
Pozwólcie nam uchronić was od jego czarnych jak kamień węgielny łap!



I tak dalej i tak dalej...
Nie chciałbym nic zarzucac profesjonalizmowi ludzi, którzu takową ankietę stworzą, ale podejrzewam, że nie będą ich agrumenty się rózniły od tych przytoczonych przeze mnie :D

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Faku ty to akurat latex lubisz Batman


Gorgor nie wiem co znaczy twoj avek ale moze obrazac chyba kogos uczucia religijne, nie znam angielskiego wiec nie wiem.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
chrześcijanie wybijają satanistów...
sataniści chrześcijan...


My przeciwko im...
mamy przewage bo większośc ludzi uważa satanizm za złe,
gdyby jednak na świecie było 90% statnistów a nie wierzących w jakiegokolwiek Boga,
sytuacja wyglądałaby odwrotnie
każdy robi to lubi i wierzy w to co chce
osobiście nie popieram,ale nie moge potępiać,jednak do momentu gdy namawiają bądź nakazują przyjąć ich wyznania/wiare itp
każdy ma rozum i niech sam wybierze


zdr

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9038
"Gorgor jesteś śmieszny. Ty oczywiście metalu nie słuchasz, jak się to ma to do twoich słów "nigdy nie byli na koncercie, nie słyszeli niczego innego poza discopolową muzą"."

O czym ty w ogóle piszesz? Chodzi o to, że satanizm nie wyrósł na gruncie muzycznym i kojarzenie go tylko z muzyką jest błędne,niepoważne i stereotypowe. Nie rozumiesz, że zależność jest odwrotna? Równie dobrze można twierdzić, że pod wpływem kolęd wymyślono wigilie. Wypowiedz "...nigdy nie byli na koncercie, nie słyszeli niczego innego poza discopolową muzą..." odnosiła się do opinii na temat samej muzyki typu:

"scigacz przez całe moje zycie tego gówna nie tolerowałem, i nie mam zamiaru. Nic nie poradze, ze dla mnie są to ludzie chory."

"Nie rozumiem jak mozna sluchac maetalu i podobnej "muzyki" do tego. Jak dla mnei to nei jest muzyka i pozniej d****e tego sluchaja i chodza po swiecie w czarnych bluzach lub koszulkach z jakimis potworami narysowanymi kolczykami w brwiah itp. Zakazac."

"nie słuchałem
nie słucham
nie będę słuchał

a jak ludzie chcą tego słuchać
to niech sobie po komórkach kryją się z 'tym czymś'"


może więcej zrozumiesz jak oddzielisz jedno od drugiego, twój kolega tez tak powinien zrobić. A propos niego
"Gościa podałem jako przykład człowieka daleko lepiej niż ja znającego środowisk satanistów, zarówno podwórkowych jak i tych "poważnych" (hahaha). I nie czuł on bynajmniej do nich antypatii tylko politowanie, podobnie jak większość ludzi czuje politowanie do tych co chcą się na siłę wyróżnić, a tak naprawdę nic sobą nie reprezentują. Oczywiście wg ciebie człowiek który od niemal 20 lat obraca się w środowisku z którego wywodzą się współcześni polscy sataniści nie ma o nich pojęcia prawda? Tylko ty i twoi kumple jesteście prawdziwymi satanistami i oczywiście nie słuchacie metalu."

Może podasz jak się nazywał a ja skontaktuje się z zespołem i zapytam jak to było tak dla jasności Jak to mawiają każdy rozumie tyle ile jest w stanie pojąć. Określ dokładniej to środowisko z którego wywodzą się współcześni polscy sataniści, żeby nie rzucać podejrzeń na niewinne osoby.
Ja nie mam kumpli, żyje sam w jaskini i boję się światła a metal wyssałem z mlekiem matki wilczycy, więc nie muszę słuchać bo znam go na pamięć

Szedł Jezus przez pole marchwi, przewrócił się i z marchwi wstał.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zmierzyć grubość gryfu?

Następny temat

rozmowa na gg <lul3200>

WHEY premium